7 типів команд, які є запорукою креативу в будь-якій компанії (ч. 2)
1,025 views

7 типів команд, які є запорукою креативу в будь-якій компанії (ч. 2)

Продовжуємо наш огляд про найкращих командних гравців для компанії.

4. Чемпіони і ті, хто кидає виклик.

Один з ключів до творчості студії Pixar розповів співзасновник Ед Катмулл. У них ціла купа співробітників не боїться кинути виклик Джону Лассетеру, навіть якщо він Джон Лассетер (режисер перших двох фільмів «Історія іграшок»).

В цій компанії на мозковому штурмі хто ви і що ви зробили – не має значення. Все, що має значення – відкрите, об’єктивне обговорення ідей.

5. Хаос-мейкери та організатори.

Кетлін Вошбул, професор маркетингу в університеті Міннесоти, продемонструвала в декількох експериментах, що ви отримаєте творчий імпульс, коли працюєте в брудному просторі. Іншими словами: безлад у приміщеннях має своє місце в робочій обстановці, так само як ті, хто його впорядковує. Ось чому будь-який проект тільки виграє від присутності бардак-мейкерів та організаторів порядку в одній команді.

6. Дудли та інженери.

Товариство з творчими жилами вкупі з гайками і шурупами інженерів приречене на успіх, вважають науковці. Це одна з причин, чому Стів Джобс часто цитується в коледжах. Хоча творчість Джобса мала мало спільного з малюванням, але його химерні літери – це було його застосування каліграфії дизайну та візуальних принципів до незграбного світу комп’ютерів. Макінтош підтвердив, що світ гостро потребує естетичних принципів, які дає лише магія творчості.

Командні гравці

Командні гравці

7. Дипломати і створювачі проблем.

Автор Джошуа Вульф Шенк, експерт з креативних комбінацій (зокрема, несподіваних поєднань), вважає, що “Бітлз”-тандем Джон Леннон і Пол Маккартні відзначився через те, як навички музикантів доповнювали одне одного.

«Пол був дипломатом, Джон був агітатором. Пол був тихим і майже незмінно ввічливим, Джон міг досить грубо крикнути. Пол готовий був довгі години працювати, щоб отримати один і той же результат, Джон був нетерплячий, завжди готовий іти далі до наступної речі», – пише дослідник.

Ваші команди можуть не мати творчого потенціалу в комплекті з Леннона і Маккартні. Але члени вашої команди, безумовно, володіють своїми рисами характеру: дипломатичні або агітатори, акуратні або незграби. Зведіть їх в одну команду, і результат не змусить себе чекати.

За матеріалами www.inc.com

About the author

Admin


What are your thoughts?