Український енергозберігаючий стартап Ecois.me зібрав 65 тис.$ інвестицій
2,100 views

Український енергозберігаючий стартап Ecois.me зібрав 65 тис.$ інвестицій

“Напружений час краудфандингової кампанії підходить до кінця. Ми зібрали 65 тис.$, протестували попит, доопрацювали дуже багато по продукту, а найголовніше – поспілкувалися з нашими користувачами. Можу сказати точно – це найбільш продуктивний місяць роботи за майже 2 роки роботи над продуктом”, – написав вчора, 21 червня, СЕО стартапу Іван Пасічник на своїй сторінці в Facebook

Іван Пасічник

Іван Пасічник

Нагадаємо, Ecois.me‬ вже за перші 2 тижні зібрав більше 50 тис.$ на краудфандинговій платформі Indegogo та 100% від заявленої суми. Проект також отримав інвестиції від відомого бізнес-ангела Бастіана Годска, який став радником команди з питань стратегічного маркетингу. Торік команда Ecois.me отримала 80 000 євро від польського інкубатора Hubraum (проект Deutsche Telekom) і переїхала до Кракова.

Ecois.me — це система домашнього енергоменеджменту, яка підключається в електричному щитку до кабелю електроживлення і вимірює споживання електроенергії в будинку. Всі дані по енерговитратах вносяться в додаткову аналітику, яка допомагає відстежити надмірності і побачити можливості для економії. За допомогою push-повідомлень на смартфон система підказує користувачеві, коли йому краще запустити пральну машину, щоб заощадити на пранні, або що він забув вимкнути праску. Також в Ecois.me передбачена функція інтеграції з інтернетом речей, яка дозволяє управляти підключеними електроприладами віддалено.

Один з найперспективніших українських проектів

Один з найперспективніших українських проектів

На ринку такий пристрій буде коштувати $199 за однофазний сенсор. Найдорожчий гаджет по передзамовленню обійдеться в $469 — він укладений в чорний корпус і доступний в обмеженій кількості.

На відміну від Petcube і Concepter, які виробляють свої гаджети на потужностях китайських, системи домашнього енергоменеджменту Ecois.me будуть робити в Польщі.

За словами Пасічника, команда вже провела попередні переговори з декількома заводами в Польщі, які займаються виробництвом плат, корпусів і складанням. У команді стартапу, крім СЕО, ще три співзасновники. Загалом над проектом працює вісім чоловік. На сьогодні Ecois.me вважають одним з найперспективніших українських хардверних проектів.

За матеріалами AIN.UA

About the author

Admin


What are your thoughts?