7 типів команд, які є запорукою креативу в будь-якій компанії (ч. 1)
1,154 views

7 типів команд, які є запорукою креативу в будь-якій компанії (ч. 1)

Якщо вам коли-небудь було цікаво, де творчі ідеї народжуються, є головне слово у відповідь: у команді.

Зокрема, ідеї з’являються, коли “хтось бачить проблему по-новому – часто шляхом об’єднання розрізнених елементів, які спочатку здавалися непов’язаними”, – пише консультант з маркетингу та стратегії Дорі Кларк в своїй новій книзі “Як знайти свою головну ідею і побудувати навколо неї наступну”.

Як ви можете використовувати силу комбінаторного мислення? Один шлях полягає в тому, щоб переконатися, що ваші проектні команди створені з відкритих людей, чиї особистості і сильні сторони – в різних областях.

Пропонуємо вам до огляду сім комбінацій, які можуть працювати разом найкраще та найефективніше.

1. Дизайнери і МВА.

Кейт Кріп, керівник дизайнерів з компанії Airbnb, вважає, що «МВА будуть вирішувати проблеми, які дизайнер теж може вирішувати, але іншим способом. Їхній спосіб мислення порівняно з нашим – відрізняється, тож разом ми могли б зробити щось справді вартісне. Адже недостатньо просто уявити красиву річ. Головне продумати, як вона працює в більших екосистемах? Як вплине на спільноту? Що вплине на бізнес?

2. Кванти і традиціоналісти.

Ерік Шадт, професор геноміки в школі медицини Ікан у Нью-Йорку, почав свою кар’єру як математик. Математичний фон “був ідеальним тренінгом для своєї головної ролі у житті – сфери біології”, – пише він.

І ось чому: в кінці 90-х з’явилися технології, що дозволяли дослідникам швидко визначити послідовності РНК і ДНК, а також виявити і записати активність окремих генів. Шадт з його математичною точкою зору швидко зрозумів, як діяти в такому випадку. Його статус аутсайдера – це те, що дозволило йому мати свіжий погляд на те, як цій області біології треба було пройти відповідні зрушення.

У чому основи командної роботи

У чому основи командної роботи

3. Керівники проекту і порушники дедлайнів.

Більшість проектів не реалізовуються, бо встановлюють нечіткі терміни. У той же час, здивування, творчі осяяння і експерименти мають вирішальне значення для праці.

Том Келлі, партнер інновацій фірми Іdeo пояснив, як поєднання термінів і експериментування повинні працювати: замість того, щоб починати з шестимісячного циклу планування, керівники проектів повинні дати команді швидкий термін – за один день “зробити те саме”.

Швидкий термін зобов’язаний додати імпульсу творчості. Ось ключ: після творчості, викликаної терміновістю одноденного строку, проджект-менеджер може дати команді продовження ще на кілька днів. “Таким чином, до моменту шести місяців ваша команда зробить удвадцятеро більше. І це буде краще”, – говорить Келлі.

Далі буде…

За матеріалами www.inc.com

About the author

Admin


What are your thoughts?