Україна потрапила на 37 місці в рейтингу країн за кількістю стартапів
2,165 views

Україна потрапила на 37 місці в рейтингу країн за кількістю стартапів

Сервіс Startup Ranking прорейтинговав країни світу за кількістю стартапів, які в них засновані. В рейтинг увійшло 137 країн, а Україна зайняла 37 місце, обігнавши Південну Корею і Естонію – у нас нарахували 77 стартапів. На першій позиції передбачувано опинилися США (3687 стартапів), на другому та третьому Індія (990) і Великобританія (555) відповідно. Росія (223) – на 16-й позиції в рейтингу.

126

 

Інтернет-сервіс Startup Ranking збирає важливу інформацію для технологічних стартапів, а також аналізує їх  статистику в щоденному режимі. Крім того, компанія публікує рейтинги стартапів. Ці рейтинги, як стверджується на головній сторінці сервісу, оновлюються щодня. Крім рейтингу по країнам, на сайті також є топи по важливості стартапів в інтернет-просторі, їх соціальному впливу і впливу в порівнянні з схожими стартапами з інших країн.

Наприклад, є рейтинг глобальних стартапів, в якому враховуються всі перераховані вище характеристики. Українські компанії не фігурують тут навіть в топ-500, переважно там вказані американські стартапи. Зате на сайті є рейтинг українських стартапів, які стартують в глобальному топі з 658 місця. Лідером українського сегмента стала modnaKasta. Друге і третє місце в списку займають маловідомі проекти Plagtracker і PlagSpotter. З більш відомих стартапів в першу десятку потрапили Zakaz.ua, Divan.TV, TicketForEvent і Klumba. А ось Petcube, останнім часом перемагаючий в рейтингах не тільки українських, а й європейських стартапів, до списку не включили взагалі.

219

По кожному стартапу відкривається статистика, взята з відкритих джерел, таких як Alexa, соціальні мережі чи публічна аналітика. Також на сайті є топ найновіших стартапів, в якому українські компанії не згадуються.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?