Український стартап Newzmate залучив $300 000 інвестицій для медіабізнесу Traqli
1,615 views

Український стартап Newzmate залучив $300 000 інвестицій для медіабізнесу Traqli

Український стартап Newzmate залучив $300 000 інвестицій від польського венчурного фонду Xevin Investments і відомого бізнесмена Баса Годска. Кошти будуть спрямовані на розвиток сервісу для онлайн-медіа Traqli, а конкретно на масштабування продажів в Європі і США та вдосконалення функціоналу сервісу.

Платформа Traqli – це «розумний» сервіс для формування і дистрибуції персоналізованих email-розсилок, який дозволяє онлайн-видавцям вдвічі збільшити показник клікабельності, переглядів сторінок і часу перебування на сайті.

Стартап заснували кияни Олексій Чапко і Дмитро Шандиба, резиденти бізнес-інкубатора Happy Farm. В основі сервісу лежить технологія семантичного та поведінкового аналізу, яка розпізнає тематику контенту, визначає взаємозв’язок між статтями і відслідковує поведінку користувачів на онлайн-ресурсах.

Український стартап Newzmate

Український стартап Newzmate

За даними команди, на сьогодні Traqli вже працює з більш ніж десятком онлайн-медіа в Україні, Європі та Африці, покриваючи 14-мільйонну аудиторію, щомісяця відправляючи понад 20 млн листів і надаючи більше 100 млн рекомендацій контенту. Серед видавництв і медіа, які працюють з Traqli – Digital First Media (США), Genesis Technology Partners (Африка і Казахстан), EurActiv (Словаччина), KyivPost, Ekonomika Communication Hub, ITC Publishing, EWDN.

У найближчому майбутньому команда планує вихід на нові ринки.
«У 2015 році ми плануємо вийти на дохід в $200 000 і розширити аудиторію продукту до 50 млн читачів у місяць. Для досягнення цих цілей ми вибудовуємо масштабований процес продажів і значно розширюємо команду для роботи над продуктом», – говорить генеральний директор і співзасновник Newzmate Олексій Чапко.

Це вже не перша інвестиція в Newzmate. У 2013 році стартап пройшов навчальну програму в бізнес-акселератор Happy Farm і залучив інвестиції у розмірі $70 000.

Нові інвестори стартапу покладають на нього великі надії. «У першу чергу, Traqli привернули мою увагу вражаючою можливістю на 200% збільшити взаємодію читача з контентом видавця, а також потенціалом масштабування. По-друге, на мене справила враження команда, і бізнес почав показувати хороші результати», – коментує своє рішення Бас Годска.
«Команда дуже сфокусована на розвитку продукту. Traqli вже отримав позитивні відгуки від видавців», – наголосив голова правління Xevin Investments Марэк Русецки.

Нагадаємо, на розробку і запуск Traqli хлопці витратили близько $90 000 з урахуванням грантів, інвестицій Happy Farm, підтримки Microsoft BizSpark і власних вкладень. Крім того, починаючи з весни 2013 року засновники працювали в Newzmate на full-time та жили на власні заощадження.
Traqli офіційно запустився 10 січня 2014 року, проте пізніше перезапустился в новій моделі. Спочатку стартап замислювався як новинний агрегатор, але засновники швидко зрозуміли, що цей ринок перенасичений.

За матеріалами видання AIN.UA

About the author

Admin


What are your thoughts?