Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина I.
507 views

Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина I.

21-23 травня у Нью-Йорку відбувався TechCrunch Disrupt. Впродовж двох днів суддям стартап-змагання було представлено 30 стартапів в 6 категоріях. Представляємо вашій увазі першу десятку в категоріях “Проривні інновації в освіті та прийнятті рішень” і “Інновації в процедурах”.

Секція #1: Проривні інновації в освіті і прийняті рішень.

1. SpokenLayer

SpokenLayer

Читайте Інтернет за допомогою своїх вух. SpokenLayer перетворює текстовий Інтернет у аудіо-Інтернет. Читають автори, реальні люди або розумні роботи.

2. Answer Factory

Answer Factory
Стартап був придуманий для того щоб покращити процедури прийняття рішень та аналізу своїх даних бізнес-середовищем. AnswerFactory вміє негайно опрацьовувати будь-яке джерело данних не залежно від його формату, розміру чи місця розташування, що виявляється в покращеній якості відповідей.

3. Ark

Ark

Пошуковик, що допомагає шукати і будувати вибірки по профайлам в Фейсбуці, Гугл+, Твіттері і безлічі інших сервісів. За допомогою сервіса ви можете зрозуміти чи живуть ваші однокласники в тому ж місті, що й ви, хто з ваших друзів не одружений і так далі. На відміну, наприклад, від соціального пошуку Гугла, в Ark доступні більш ніж тридцять формальних умов і фільтрів. Якщо Гугл вже має певні успіхи в цьому напрямку, то в соціальної мережі номер 1 справи з цим поки що не дуже: Фейсбук уже намагався купити Ark але безрезультатно.

4. Koemei

Koemei

Koemei – це онлайн сервіс і API для автоматичної транскрипції відео і аудіо великих розмірів в текст. Це, крім основної функції, дозволяє зробити відео та аудіо більш доступним для пошуку в інтернеті.

5. Incident (gTar)

gTar

Incident- це компанія з виробництва побутової електроніки, що ставить собі за ціль спростити створення і спілкування з музикою для пересічних людей.

Секція #2: Інновації в процедурах

6. UberConference

UberConference

Велика частина стартапів народжувалась і народжується в процесі автоматизації і спрощення потреб їх авторів і засновників. І цей проект не є виключенням. Як запевняють засновники, Uberconference – просте в використанні SaaS-рішення для онлайн-конференцій. Основна “вбивча” фіча сервісу – уберпростота: для того, щоб ввійти в конференцію, достатньо клікнути по лінку, немає необхідності реєструватись і логінитись в сервісі і вводити інші коди чи паролі. Реалізовано зручне управління конференцією і можливість одразу під час розмови переглядати інформацію з соціальних профайлів співрозмовників. Проект монетизується за freemium схемою, фічі на зразок абонування номеру чи транскрипції розмови будуть платними. Сервіс виконаний в двох версіях – броузерній і для iOS.

7. BroadPeak Partners

BroadPeak Partners

Компанія недавно запрезентувала K3 Server, що має забезпечити ефективний інтерфейс даних між бізнес-системами без складнощів EAI/ESB. Система пропонує три основні функції: прозорість(ви можете бачити які дані передаються і що не вдалось), The system offers three main functions: transparency (allowing you to see what data goes through and what fails, so you can act upon that), відображення (поле х в системі А відображається на поле y в системі B) і правила (якщо дані відповідають критеріям, тоді виконувати дії).

Для IT-сектору, К3 означає, що їм не потрібно кожного разу винаходити колесо, коли потрібно передати дані між двома системами чи розробляти, наприклад, відмовостійкі функції. Фреймворк дозволяє використати відповідний компонент замість програмувати кусочки коду з нуля кожного разу.

8. CallApp

Універсальна соціальна книжка контактів. Сервіс збирає дані про абонентів з соціальних мереж та інших ресурсів. Це дозволяє зрозуміти хто дзвонить навіть якщо абонента немає у вашій приватній телефонній книжці. До того ж, коли ви збираєтесь подзвонити своєму приятелю сервіс надасть вам останню інформацію про нього – чи знаходиться він в країні або останню інформацію про його вподобання. Поки що доступний, як безкоштовний Андроїд-додаток, розробляється версія для iPhone. Стартап недавно залучив $1 мільйон доларів від інвесторів та бізнес-ангелів.

9. Open Garden

OpenGarden

Сервіс дозволяє розшарити свій мобільний Інтернет між усіма вашими пристроями, а також між усіма членами спільноти OpenGarden. Спроба створити peer-to-peer мережу безкоштовного інтернету для членів спільноти.

10. KurbKarma

KurbKarma

KurbKarma – соціальна мережа для парковки, яка з’єднує людей, котрі закінчують парковку з людьми, що шукають парковку. Це мобільний додаток забезпечує peer-to-peer обмін місцями для паркування між учасниками спільноти. Якщо вам не вдалось заробити внутрішньої валюти – кредитів надаючи місця – ви можете купити їх в AppStore за 1 долар. Також сервіс планує залучити до гри власників приватних парковок та гаражів розраховуючи на “ефект Airbnb” – коли люди, що ніколи не думали про те, щоб бути приймаючою стороною, раптом вирішують здавати кімнати в своїх будинках. Зараз стартап існує як iPhone-додаток, Андроїд версія вийде найближчим часом.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?