Чим займалися нинішні IT-мільярдери в свої 25 років
1,380 views

Чим займалися нинішні IT-мільярдери в свої 25 років

Вивчивши біографії кількох найбагатших людей в IT-індустрії, можна зробити один дуже цікавий висновок – вік нічого не вирішує. Хтось із них уже в 23 заробив свій перший мільйон, а хтось ще й в 30 не знав, чим йому займатися далі. Саме тому в нашому матеріалі ми вирішили написати про те, що робили нинішні IT-мільярдери в свої 25 років.

На сьогоднішній день статки Майкла Делла становлять 19,7 мільярдів доларів. Йому – 51. У свої 25 він уже керував компанією Dell Computer Corporation, яку створив ще будучи студентом Техаського університету в Остіні. Правда, тоді фірма з продажу комп’ютерів називалася PC’s Limited … Але вже приносила хороші гроші.
Майкл Делл

Зараз на рахунку 51-річного Ма Юня, засновника Alibaba Group, знаходиться 23,7 мільярда доларів. Але в 25 років він жив просто за межею бідності – працював викладачем в Педагогічному інституті Ханчжоу за 12 доларів в місяць. Часто на виступах Джек Ма згадує про те, що його не брали навіть в KFC.

Що стосується Сергія Бріна і Ларрі Пейджа, то в свої 25 вони якраз заснували компанію Google. Єдине, що потрібно знати – на сьогоднішній день статок Сергія Бріна становить 37,6 мільярдів доларів, а Ларрі Пейджа – 29,2 мільярда доларів.

Наймолодшим IT-мільярдером в нашому списку є Марк Цукерберг. Зараз йому 32 роки, а його статки оцінюються в 35,7 мільярдів доларів. Facebook Цукерберг заснував в 2004 році, а вже в 2009, коли йому було якраз 25 років, він продав менше 2 відсотків акцій компанії за 200 мільйонів доларів міжнародного венчурному фонду DST Global.Цукерберг

Засновник компаній Amazon і Blue Origin, Джефф Безос, зараз може похвалитися активами в 59,1 мільярда доларів. Йому – 52. У 25 років у нього, звичайно, грошей було трохи менше, але він вже працював на Уолл-стріт в компанії D. E. Shaw & Co. У 1994 році, будучи там на посаді віце-президента, він пішов з фірми … І заснував Amazon.

Ларрі Еллісон зміг заробити близько 50 мільярдів доларів на всесвітньо відомій компанії Oracle, яку він заснував в 33 роки. Якщо що, в серпні цього року йому буде 72. Починаючи з 25 років Еллісон працював в різних компаніях, що займаються створенням СУБД (систем управління базами даних), де і розробив одну з таких для ЦРУ, яка і отримала назву Oracle.

Якщо говорити про Біла Гейтса, то в свої 25 років він вже був не тільки керівником Microsoft, але і уклав контракт з IBM, за яким його дітище повинне було займатися створенням MS-DOS для пристроїв компанії.Гейтс

Як бачите, багато IT-підприємців з цього списку вже у віці 25 років могли похвалитися солідними досягненнями. Хоча той же Джек Ма на особистому прикладі показує, що почати ніколи не пізно. У формат цього матеріалу не зовсім вписується Стів Джобс, але вже в 25 років він зробив Apple публічною компанією і став доларовим мільярдером.

(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?