Забронюйте дату: 18 лютого відбудеться Lviv Social Media Camp 2012
790 views

Забронюйте дату: 18 лютого відбудеться Lviv Social Media Camp 2012

Lviv Social Media Camp 2012

Lviv Social Media Camp 2012

18 лютого вже вдруге відбудеться Lviv Social Media Camp – масштабна всеукраїнська конференція присвячена social media marketing, впливу соціальних медіа на суспільно-громадське життя і звичайно ж розробці соціальних сервісів.

Минулоріч конференція зібрала близько 400 учасників – інтернет-маркетологів, представників бізнесу, програмістів, блогерів і стартап-підприємців. Серед доповідачів конференції були Олексій Мась, Роман Рибальченко, Максим Терешко, Леся Оробець та Олег Тягнибок. Конференція отримала безліч схвальних відгуків в соц. медіа, прессі і блогосфері.

Девіз цьогорічної конференції – “Найкращі практики Social Media – в бізнес!”. На зараз кількість Facebook-користувачів в Україні наближається до 2 мільйонів. Кількість твіттерян і блогерів вимірюється сотнями тисяч. Уже є перевірені механіки просування в соц. мережах. Ціль конференції – розповісти учасникам про ці механіки, показати найяскравіші кейси, познайомити учасників ринку між собою і отримати фан. Планується близько 400 учасників з України та країн-сусідів. Серед цьогорічних доповідачів – Артем Комолов(наглядач за Foursquare в Україні), Роман Рибальченко, Ольга Ларіна та інші. Попередня програма конференції – http://smcamp.com.ua/agenda2012

В секції “Стартапи”, в межах котрої пройде Lviv Startup Club 28 планується обговорити три теми – нові ніші, котрі відкриває широке розповсюдження Social Media та можливості для стартапів по малобюджетному просуванню в соц. мережах. А також бізнес Facebook-додатків чи соціальних сервісів. Як завжди буде презентація чотирьох яскравих стартапів, котрі працюють в соц. медіа.

Організатори обіцяють проведення до 1 лютого декілька цікавих акцій, де можна буде виграти квитки. Зокрема вже зараз діє блогерська програма і пропозиція для користувачів Foursquare.

Також конференція підтримує програму стимулювання власників стартапів, згідно з якою всі власники стартапів, чиї проекти є в Каталозі Стартапів можуть отримати квиток на конференцію абсолютно безкоштовно. Для того, щоб додати свій стартап до Каталогу – можна скористатись наступною формою.

Спеціально для читачів StartupLine – знижка в 50 грн на участь в конференції по промокоду SPL757.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?