Стартап-пітч онлайн: BeOnDesk
655 views

Стартап-пітч онлайн: BeOnDesk

Назва стартапу: BeOnDesk

Опис проекту

BeOnDesk – це віртуальний робочий стіл в хмарі, до якого користувач може отримати доступ з будь-якої точки світу не залежно від пристрою та операційної системи. Засновники об’єднують багато різних веб-сервісів, сайтів і додатків разом на віртуальних робочих столах “Desk”, що дозволяє користувачам отримувати одночасно доступ до різних інформаційних потоків і швидкий доступ до інформації за допомогою невеликих вікон, а також паралельно працювати з декількома сайтами чи додатками одночасно. Кожен користувач отримує можливість налаштувати особистий робочий стіл зі своїм набором додатків і параметрів.

BeOnDesk

Цільова аудиторія. В даний момент засновники розглядають три варіанти використання платформи і для цього розробляють відкриті соціальні столи “Desk”, на яких аналізують поведінку користувачів. Це:

  • люди, які подорожують, віком 20-65 років можуть отримати потрібну інформацію в залежності від місця знаходження
  • студенти віком 17-25 років мають можливість отримання інформації про навчання. Студенти – це прогресивна і дуже активна молодь, яка дуже активно може використовувати і університетьський, і свій персональний робочий стіл.
  • батьки, які можуть створювати робочі столи для дітей, вибирати додатки та віджети за віком своєї дитини, а також обмежувати та контролювати їхні дії в інтернеті

Цільовий ринок – глобальний.

Проблема. Користувачі різних пристроїв (мобільних, планшетів, ноутбуків) в 90% випадків використовують тільки браузери для виконання всіх необхідних завдань – пошта, пошук, соцмережі, пересилання та зберігання файлів, робота з документами, прослуховування музики або перегляд відеороликів. Операційна система для цих завдань практично перестала бути актуальними. Тому засновники стартапу вирішили створити єдину браузерну веб-платформу, до якої користувачі завжди будуть мати доступ, а також до потрібних їм веб-сервісів, віджетів і додатків не залежно від пристрою та місця знаходження.

Стартап було засновано 22 жовтня 2012 року. Зараз проект перебуває на стадії розробки та тестування. Останні 5 місяців проект росте і розвивається в Happy Farm Бізнес-Інкубаторі в Києві. Перша версія стартувала тільки два місяці тому, і тепер засновники спостерігають, хто може використовувати їхнє рішення і як користувачі цим користуються, збирають відгуки та пропозиції користувачів для подальшої розробки і змін. На данный час є 8 відкритих соціальних столів “Desk” для різних користувачів; студентів, туристів і дітей.

Сайт проекту: beondesk.com

Бізнес-модель. На даний момент усі додатки та віджети, що знаходяться в магазині додатків проекту (App Box), абсолютно безкоштовні. Але розробники та компанії зможуть розміщати та розробляти платні віджети і додатки до платформи, додаючи їх в App Box стартапу, який отримує 30% з продажу. Так само, як один із шляхів монетизації, розглядається продаж робочих столів для компаній (готелів, ресторанів, аеропортів), продаж додаткових опцій для користувачів, особистих додатків, та медіа контенту (аудіо, відео, книги, журнали).

Конкуренти. Непрямими конкурентами є хмарні операційні системи, наприклад, Jolicloud OS, Eye OS та браузери на зразок Chrome Browser з магазином додатків та Maxthon Cloud Browser. Ці конкуренти є непрямими, бо засновники проекту розробляють трохи інше рішення, що не залежить ні від пристрою, яким ви користуєтесь, ні від браузера, а також не потребує стороннього софту.

Маркетинг

Для просування своєї платформи засновники додають і розробляють безкоштовні додатки та віджети для власного магазину додатків, якими зможе користуватися будь-який користувач. Також в процесі розробки відкриті соціальні столи, що відносяться до певного місця розташування або певної групи користувачів. Ведеться активна робота по SEO-оптимізації, а також по просуванню та інтергації платформи з соціальними мережами.

Інвестиції. Засновники стартапуактивно шукають інвестиції для подальшого розвитку.

Ціль проекту – доопрацювання і тестування платформи, розробка API, додатків, віджетів і нових соціальних столів.

Команда

Роман Дунін – засновник і генеральний директор  BeOnDesk. Займається розробкою і SEO. Отримав ступінь бакалавра комп’ютерних наук Національного Авіаційного Університету. Має досвід в розробці веб-сервісів протягом 5 років.
Альона Демочко – засновник і головний операційний директор BeOnDesk. Займається маркетингом і продажами. Отримала ступінь бакалавра в галузі бухгалтерського обліку та аудиту Київського Національного Економічного Університету. Має досвід роботи в маркетингу та продажах протягом 4 років. Закінчила курси “Інвестиції і цінні папери” та “Депозитарна діяльність”.

Альона Демочко

Альона Демочко

Роман Дунін

Роман Дунін

Вперше стартап був презентований в Бізнес-інкубаторі Хеппі Фарм, куди згодом потрапив на інкубацію.

Презентація :

Відео:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?