EventInArea
905 views

EventInArea


Eventinarea – веб-сайт та мобільна аплікація, що відстежують місце знаходження користувача і надають повний перелік цікавих подій навколо нього. В основі інтерфейсу лежить динамічна карта, що дозволяє вибрати потрібну область – конкретна вулиця, район міста (актуально для мегаполісів), ціле місто, регіон чи країна. Користувач також обирає критерії пошуку: дату події та категорії (театри, нічне життя, спорт etc)
Система відповідає на три ключові запитання:
Що відбувається? Де відбувається? Коли відбувається?

Сайт продукту: www.eventinarea.com

Цільова аудиторія:

  • Мешканці міст, що живуть активним соціальним та культурним життям;
  • Туристи, що хочуть потрапити на цікаві заходи під час своєї подорожі;
  • Організатори подій, щоб просувати свої заходи.

Проблема:
Існує багато недосконалих ресурсів, які надають користувачам ускладнений доступ до інформації про події: туристичні портали, он-лайн путівники часто містять рубрику подій «Афіша» на поточний місяць, проте вона губиться серед маси зайвої інформації, її інтерфейс незручний, а сайти носять лише локальний характер.
Інші ресурси (kvytky.ua, eventful, …) зосереджені виключно на отриманні комісії з продажу квитків, тобто працюють лише на платні заходи.

Бізнес-модель:

  • Просування подій: плата за попадання в ТОП-10 результатів пошуку;
  • Банерна реклама для супутніх сервісів: де заночувати? (актуально для конференцій, фестивалів), як добратися (локальне таксі) і т.д.
  • Додаткові сервіси для власників подій

Маркетинг:

  • Соцмережі;
  • Вірусний маркетинг (актуально у дружніх компаніях, що зібралися ввечері і вирішують «куди піти» – в нагоді стане аплікація під iPhone та Android);
  • Банерна реклама через партнерів (за бартер): «Ви рекламуєте ресурс Eventinarea у себе на сайті, а ми безкоштовно розміщуємо інформацію про Ваші події;
  • Цікаві акції, що привертають жвавий інтерес: конкурси та розіграші квитків.

Проект знаходиться в активній розробці, пройшовши етапи: аналізу ринку, прототипування, розробки першого інтерфейсу (веб-сайт і мобільний додаток), а також зупуску в прихованому режимі. Опрацювання відгуків перших користувачів є останнім кроком перед повноцінним запуском проекту.

Дата заснування: 08/01/2012

Засновник: Олег Даць, Тім Задорожний

Проект вперше презентовано на International Investment and Innovation Forum.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?