Стартап-пітч онлайн: Evertuner
861 views

Стартап-пітч онлайн: Evertuner

Назва стартапу: Evertuner

Опис проекту

Evertuner – це онлайн-сервіс для систематизації ціленаправленої комунікації та є зручним інструментом для підтримання контакту між консультантом (репетитором, вчителем, психологом) та його клієнтом. Наш сервіс забезпечує фокусування уваги на поточних процесах і результатах, нагадує про самостійні завдання (в тому числі через персоніфіковані e-mail та sms повідомлення), а також надає маркетингову інформацію про  власні послуги та продукти.

EverTuner
Систематичність таких додаткових комунікацій покращить ефективність консультування, підвищить лояльність клієнтів та розширить маркетингові можливості для користувачів сервісу.
Evertuner – це не система дистанційного навчання і ми не пропонуємо власну технологію або метод комунікації, оскільки кожен викладач, консультант, психолог чи будь-який інший фахівець має особисту відпрацьовану «систему». Наш он-лайн сервіс є зручним інструментом підтримки систематичного технічного контенту завдяки якому можна легко створювати нові завдання використовуючи “конструктор завдань”, нагадувати про їх виконання та оперативно отримувати аналіз результатів.
Ми надамо можливість удосконалити та полегшити існуючу співпрацю в форматі «консультант-клієнт» та збережемо Ваш найдорожчий ресурс – час!
Платформа також може бути адаптована в будь-якій компанії чи організації для побудови та розвитку внутрішньої комунікації між менеджментом та співробітниками, а також відділом персоналу.

Цільова аудиторія – Україна, Рунет та Європа. Проект буде цікавий для людей, чиї інтереси знаходяться  на перетині активної комунікації і технології ніші Інфобізнесу. Потенційні користувачі – це вчителі, коучі, консультанти, тренери, HR-менеджери, координатори тимчасових проектів команд тощо.

Проблема

Кожен консультант, коуч, HR-менеджер зіштовхується в своїй роботі з наступними проблемами:

 • як постійно підтримувати контакт зі своїми клієнтами (співробітниками) без додаткового часу та інших витрат ресурсів?
 • як отримати швидкий і якісний результат від своєї повсякденної практики?
 • як надати своїм клієнтам відчувати ваше індивідуальне і особливе ставлення до кожного зокрема?
 • тобто, як легко і ефективно регулювати ІНФОРМОВАНІСТЬ клієнта (співробітника) та підтримувати зворотній зв’язок, не будучи при цьому нав’язливим, але завжди досяжним.

Evertuner якраз і вирішує всі ці проблеми.

Проект було засновано у квітні 2012 року. Від тоді Evertuner успішно завершив етап альфа-тестування. Evertuner сьогодні – це productivity tool для задач оптимізації будь-якої ціленаправленої комунікації.
Технічна база для комунікаційних функцій Evertuner – це API платформи для email та sms маркетингу. Таке рішення надає можливість одночасно вирішити питання з маркетинг-розширенням для наших користувачів. Наразі засновники вдосконалюють платформу та планують її запуск на вересень 2013 року, а також займаються пошуком нових корпоративних замовлень.

Сайт проекту: www.evertuner.com

Бізнес-модель:

 • Продаж SaaS-рішення веб-платформи
 • Корпоративні замовлення для тренінг-центрів
 • Ресселінг email/sms-маркетингу
 • Постійне розширення в нові мовні ніші

Конкуренти

Основними конкурентами проекту Evertuner на сьогодні є ресурси coachingcloud.com та coachingself.com.

Маркетинг

Стартап планує поширювати інформацію про себе наступними способами:

 • створення тематичного блогу на тему “системних комунікацій”
 • реклама на сайтах потенційних користувачів
 • промо-коди
 • МЛМ
 • прямі продажі

Інвестиції. Evertuner займається пошуком інвестицій для активнішого розвитку проекту.

Цілі проекту. Створення апаратно-незалежної платформи для системних комунікацій, наприклад, мобільні телефони, ай-фони тощо, які можуть слугувати як мобільний та доступний інструмент підтримки коучів, психологів, репетиторів в роботі з їх клієнтами.

Команда

Засновниками проекту є Данило Бурикін, Катерина Хмара та Юрій Шевчук.

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?