Стартап-пітч онлайн: HR Grades
1,204 views

Стартап-пітч онлайн: HR Grades

Назва стартапу: HR Grades

Опис проекту

Сервіс HR Grades дозволяє підприємствам організувати власну систему оцінки персоналу. Початкова структура базується на системi грейдiв, але вона може бути модифiкована відповідно до потреб компанії.

Hr Grades

Цільова аудиторія – підприємства середнього та великого бізнесу, а також підрозділи по роботі з персоналом. Цільовий ринок – Україна.

Проблема. Проект “HR Grades” дозволяє формалізувати вимоги до співробітника, висунуті компанією, проводити регулярні оцінки на відповідність цим вимогам (атестації), визначити нові цілі. Крім того, сервіс дозволяє прив’язати результати атестації до заробітної плати співробітника.
HR Grades – це інструмент для створення власних атестаційних програм. Він не примушує до використання якоїсь конкретної системи оцінки кваліфікації, що робить його гнучким у використанні і дозволяє розширити область застосування.

Проект було розроблено з використанням наступних технологій: Ruby on Rails,  AJAX, CoffeScript, Comet Long Polling (Faye).

Стартап було засновано 8 жовтня 2012 і зараз він знаходиться на стадії підготовки до публічного релізу в жовтні 2013. Пілотна версія вже готова.

Сайт проекту: staging.hrgrades.com

Бізнес-модель: Freemium-модель.

Конкуренти

Дмитро Васьковський

Дмитро Васьковський

Прямі конкуренти: консалтингові компанії в галузі управління та роботи з персоналом (Hay Group, Mercer, Buck Consultants), що мають обширні розробки як в області методології, так і власні інструменти, які впроваджуються на підприємствах.
Непрямі конкуренти: сервіси, що пропонують іншу модель заохочення і оцінки досягнень персоналу (рев’ю-360, досягнення).

Маркетинг: прямі продажі та адресна реклама.

Інвестиції. Стартап зараз займається пошуком інвестицій для більш активного розвитку.

Цілі проекту. Серед основних цілей – введення наперед визначених наборів критеріїв для оцінки кваліфікації (на основі інформації, що знаходиться в публічному доступі). Консультації з HR-фахівцями компаній.

Команда. Засновником проекту є Дмитро Васьковський.

Презентація стартапу:

 

Презентація Стартапу на 3i Start-up Award 2013:

Відео:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?