17 стартап-підприємців, що покажуть себе в 2012
967 views

17 стартап-підприємців, що покажуть себе в 2012

2012 обіцяється бути важливим роком в технологічному бізнесі, величезна кількість талантів в Кремнієвій долині готові вийти на сцену в наступному році.

Нижче список з 17 підприємців, що покажуть себе в новому році. Ці підриємці або щойно запустили новий стартап який має великий потенціал, або готові до запуску чогось нового і великого в 2012 році. Усього 13 компаній.

Джина Бьянчіні (Gina Bianchini) з MightyBell збирається засвітити нову зірку.

Можна говорити, що Джина Бьянчіні вже відбулась як підприємець, коли вона запустила Ning. Чи можливо двічі війти в одну річку успіху ми побачимо наступного року, коли вона запустить онлайн-сервіс обміну досвідом MightyBell.
MightyBell – веб-сервіс і iPhone додаток, що може допомогти Вам здобути новий досвід, будь то подорож до Парижа чи сходження на Кіліманджаро. Сервіс надає вам методичний список речей які потрібно зробити – як підготуватись до поїздки, де зупинитись в готелі, куди сходити на екскурсію, що взяти з собою в якості сувенірів. Кожен список – створений користувачами MightyBell. Бьянчіні трішки обізнана з можливостями social media, тому можна побитись об заклад, що це буде цікавий додаток.

Uber, заснований Тревісом Каланіком (Travis Kalanick) і Гареттом Кемпом (Garrett Camp) розповсюджується по світу.

Uber – мобільний сервіс, що дозволяє з’єднати пасажирів і найближчих таксистів в одну екосистему і недавно залучив новий раунд інвестицій зараз збирається відкривати по два нових міста в світі на місяць. І хоча для того, щоб Uber почав працювати в місті потрібна певна критична масса активних таксистів, підписаних на оновлення, цей сервіс подібно як це зробила Airbnb в подобовій нерухомості, може змінити парадигму в транспортнуванні пасажирів.


Box.net створений Аарон Леві (Aaron Levie) виходить на злітну полосу.

Box.net – Сервіс зберігання і розповсюдження файлів та контенту для корпоративного сегменту. Стартап залучив більш ніж 100 мільйонів доларів інвестицій, починаючи з 2005 року. Раніше цього року, 25-річний генеральний директор Аарон Леві вже відхилив пропозицію про викуп на суму понад 500 мільйонів доларів.

Леві з інвесторами хоче розвинути компанію як можна далі і потім вийти на IPO, можливо в першій половині 2012 року. Компанія вже була оцінена в $625 мільйонів доларів.

Сервіс Джастіна Кана (Justin Kan) для потокового відео онлайн відео-ігор вже працює і зростає.

Засновник і директор Justin.tv Джастін Кан вирішив на початку цього року створити новий сервіс спеціально для потокового відео онлайн відео-ігор. TwitchTV запустили в червні і з того часу у сервісу близько 8 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць і ріст від 10 до 15 відсотків кожен місяць.

Ця авантюра виявилась настільки успішною, що більшість ресурсів Justin.tv зараз працює на TwitchTV. Стартап готується до божевільного зростання з новою партнерською програмою і щойно запущеним мобільним додатком.

Генеральний директор Simple Джош Pейх (Josh Reich) нарешті запустить свій продукт.

Simple бувший BankSimple – один з найбільш обговорюваних стартапів зараз. А він ще навіть не запустився. Він залучив $10 мільйонів в серпні і зараз сумарний об’єм інвестицій складає близько $13 мільйонів.

Simple об’єднує усі ваші банківські і карткові рахунки в один аккаунт і не бере за це ні копійки. Сервіс розділяє оплату за обслуговування з усіма банками, що залучені до програми.

Біллі Чейз (Billy Chasen) і Сет Голдштейн (Seth Goldstein) смалять з Turntable.fm

Turntable.fm зараз один з найпопулярніших музичних додатків на маркетах. Він залучив $7 мільйонів при оцінці в $37.5 мільйонів і зараз обслуговує близько 300 тисяч користувачів.

Салман Хан (Salman Khan ) збирається докорінно змінити навчання.

Khan Academy стартувала як величезна коллекція онлайн відео, що пояснює практично все – від складних фінансових термінів до причин гравітації і як навчитись програмувати на Python.

Зараз Хан запускає пілотну програму в школах – учні будуть вчитись самостійно по відео з персональною допомогою вчителів.

Хан щойно залучив $5 мільйонів для свого навчального сайту і для побудови школи, що використовуватиме модель Khan Academy. Схоже вона значно відрізнятиметься від звичайних шкіл.

Новий додаток Path Дейва Моріна (Dave Morin) просто прекрасний.

Це один з найгарніших додатків для соціальних мереж і він краще дозволяє залишатись на зв’язку з невеликою групою друзів ніж мобільний додаток Facebook. Його ніша десь між Foursquare, Instagram і Facebook. І його дуже приємно використовувати.
Це один з найбільш рейтингових додатків в App Store.

До нової затії Шона Фаннінга (Shawn Fanning) приєднався Шон Паркер.

Славетні часи Шона Паркера були в минулому, коли він заснував Napster. Зараз він заснував разом з Шоном Фаннінгом новий стартап Airtime, що займатиметься соціальним відео і буде схожим на Chatroulette – користувачі зможуть попарно спілкуватись у відео чаті. І .. це все що ми поки що знаємо. Але враховуючи скільки талановитих хакерів зібрав Airtime на свому борту це може бути щось варте уваги.

Джейсон Голдберг(Jason Goldberg) Fab.com зростає шалено швидко.

Сервіс для продажу дизайнерських виробів був запущений в 9 червня цього року і вже зібрав більше мільйона користувачів. До сайту приєдналось близько 250 000 нових юзерів минулого місяця. Щоб зрозуміти наскільки це шалений ріст, згадаємо що Facebook ріс до одного мільйона користувачів протягом десяти місяців. One Kings Lane – іншому сервіс для продажу дизайнерських меблів довелось рости 26 місяців, щоб досягнути мільйонної відмітки.

Instagram, що була заснована Кевіном Систромом (Kevin Systrom) і Майклом Крігер (Mike Krieger) зростає зі швидкістю лісової пожежі.

Сервіс обміну фотографіями Instagram – інша історія божевільного зростання. Навіть без Android додатку Instagram зросла до більш ніж 13 мільйонів користувачів більш ніж за рік. У компанії всього 7 чоловік, а вона росте як лісова пожежа.

Існує безліч напрямків, куди може розвиватись стартап і враховуючи шалений ріст тільки на iPhone ми можемо тільки уявляти куди буде розвиватись сервіс наступного року. Єдиний реальний конкурент Instagram – це Path, сервіс про який ми уже писали вище.

Адам діАнжело(Adam D’Angelo) і Чарлі Чивер(Charlie Cheever ) з Quora піднімають величезний раунд інвестицій.

Адам діАнжело і Чарлі Чивер напевне єдині підприємці, що можуть заставити себе почувати незручно Марка Цукерберга. Але Quora – це сенсація, про котру зараз говорять усі в Долині. Зараз стартап в процесі залучення величезного раунду інвестицій.

Майк Браун (Mike Brown) будує сімью венчурних фондів.

Майк Браун заснував AOL Ventures в 2010 і це напевне найбільш успішна річ, що AOL зробила за останні роки. Він любить працювати з Річардом Бренсоном, інвестуючи його капітал в стартапи на ранніх стадіях.

AOL Ventures заінвестувала в Bitly, gdgt, Solve Media і About.me – і всі інвестиції були дуже успішними. Майку всього 27 років. І звичайно не варто забувати, що AOL купила TechCrunch.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?