Сервіс Instant API залучив $350 000 від міжнародного фонду Imperious Group
1,031 views

Сервіс Instant API залучив $350 000 від міжнародного фонду Imperious Group

Британський стартап Instant API залучив $ 350 000 від міжнародного інвестиційного фонду Imperious Group. Повідомляється також, що в угоді взяли участь інші інвестори, які зафондували певні суми, але їх імена і внесок не розголошуються.

Сервіс Instant API допомагає легко створити, керувати і монетизувати API будь-яких масштабів. У компанії стверджують, що за $ 250 на місяць Instant API може заощадити компаніям близько $ 30000 – $ 40000 доларів на рік на створення і підтримку власного сервісу API. Незважаючи на те, що компанія ще працює в закритому режимі, вона вже має ряд великих клієнтів, на зразок Softlayer, Orange, Dell, Tata, Citybank, NHL, Vodafone і IBM. «Отримання інвестицій дозволить відкрити публічну версію для всіх бажаючих (поки в клієнтах тільки великі компанії), посилити технологію і впровадити додаткову монетизацію продукту», – йдеться в прес-релізі.До цього стартап отримав $ 105 000 від акселераторів Acceleprise Ventures і Tech Wildcatters, зробив півот і отримав інвестиції вже на розвиток нового продукту.

Фонд Imperious Group активно інвестує в Україну, а його головний офіс розташований у Києві. За словами співробітників фонду, це вже дев’ята угода за цей рік, якщо враховувати follow-on інвестиції.

За матеріалами ain.ua

 

About the author

Admin


What are your thoughts?