Український стартап Leantegra залучив $1млн. seed-інвестицій
1,253 views

Український стартап Leantegra залучив $1млн. seed-інвестицій

2016 рік почався з позитивних новин для українських стартаперів. Проект Leantegra Олега Пузанова та Валерія Чекалкіна здійснив черговий раунд  seed-інвестування на суму $ 132 000.

Дещо більше, ніж за рік існування, стартап підняв близько $ 1 млн seed-інвестицій від американця Антоніо Гінеса, а також – від українського інвестора, ім’я якого не афішують.

Гінес – приватний підприємць, також інвестує в IT та медичні проекти. Стартап отримав інвестиції в обмін на частку в компанії, її розмір не розголошується.

Leantegra – це продуктова компанія, працює над розробкою і програмного забезпечення, і “заліза”.

Проект в основному спеціалізується на – RТLS-сервісах. Це збір даних про відвідувачів з аеропортів, кінотеатрів, залізничних вокзалів і т.д. Сюди можна віднести: час перебування кожного відвудувача в певних приміщеннях, популярні маршрутах всередині будівлі, моделі та операційні системи смартфонів.  На даний момент рішення від Leantegra випробовують на другому поверсі київського ТРЦ «АртМолл» і в Тель-Авіві.

Команда стартапу повідомила, що переговори щодо першого seed -раунду тривали майже вісім місяців. А також , знадобилося більше 10 зустрічей щоб отримати черговий seed -раунд в українського інвестора. Інвестиції використають на покриття витрат по розробці, а також – на виробництво «заліза» в Україні. Стартап має попередні домовленості з клієнтами з Ізраїлю, ОАЕ, Великобританії та України.

Нагадуємо, що СМО Leantegra Валерій Чекалкін виступить на Lviv Startup Garden Conference 2016, яка відбудеться 19 березня у Львові. Валерій розповість про розвиток локаційних сервісів та іх можливості у впроважденні персоналізації на ринках рітейлу, розваг, транспортуванні і інших індустріях.

About the author

Admin


What are your thoughts?