Jerrycan – український iOS-додаток для обліку витрат на автомобіль
1,200 views

Jerrycan – український iOS-додаток для обліку витрат на автомобіль

Чимало водіїв мають труднощі з вирахуванням витрат на автомобіль, еге ж? Пропонуємо новинку – від колишніх співробітників української IT-компанії MacPaw. Вони розробили Jerrycan – iPhone-додаток, який дозволить вести облік витрат на паливо, розраховує реальні витрати на авто і показує, на яких АЗС варто заправлятись.

Світовий запуск програми запланований на середину жовтня. Проте, охочі можуть отримати доступ до додатку на сайті http://jerrycan.io/

Для ведення обліку користувачеві необхідно записувати обсяг палива, що заправляється, ціну і поточні показання кожен раз, коли він заправляє автомобіль. Далі програма сама розрахує витрати палива, збере статистику пройденої дистанції і витрачених коштів.

На основі цих показників для кожного буде складена статистика кращих АЗС.

Про створення запису важко буде забути, адже кожного разу, коли користувач зупинятиметься на АЗС, програма нагадає йому про це. Замість клавіатури тут – слайдери. Це ноу-хау значно прискорює процес, а спеціальний алгоритм розраховує поточні показання з точністю до 95%

Ідея створення такого додатка виникла у Павла Грозяна, який раніше працював продакт-дизайнером в MacPaw. Пізніше до нього приєднався Роман Гуляк (в минулому розробник і продакт-менеджер MacPaw) — зараз він займається розробкою продукту. За просування продукту відповідає Філіп Стручків, який раніше працював PR-спеціалістом в MacPaw. Що варто зауважити – додаток буде безкоштовним лише для українського ринку. Для решти світу Jerrycan буде працювати по моделі freemium: частина функціоналу буде безкоштовною, а за розширений функціонал доведеться платити.

Наразі додаток доступний тільки для власників iPhone, рішення про розробку версії для Android буде, якщо iOS-версія буде успішною.

Зараз команда Jerrycan веде переговори про інтеграцію з найбільшими національними АЗС.

За матеріалами AIN.UA, http://jerrycan.io

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?