Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 4)
1,479 views

Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 4)

І остання частина нашого путівника по ідеях для стартапів та тенденціях розвитку світу.

Країни-стартапи

Інвестувати можна не тільки в окремі галузі, а й цілі країни. Країни, що розвиваються — Індія, Китай, країни Південно-Східної Азії — гарне місце для вкладення грошей. Їх економіка зростає швидкими темпами, ринок — великий. Розвивати бізнес там може бути складно через погано розвинуту інфраструктуру, але ці проблеми поступово вирішуються. В цих країнах можуть бути дуже успішними стартапи, пов’язані з торгівлею, логістикою, імпортом.

Корпоративне програмне забезпечення

Це специфічне обладнання, яке компанії використовують у своїй роботі. Це дорогий продукт і, що має особливо потішити розробників та інвесторів — все ще недосконалий.
Особливо варто звернути увагу на те, як зробити дорогі програми дешевшими, щоб вони були доступні не тільки для великих компаній, а й для малого бізнесу. Також на оптимізацію програм для планшетів і смартфонів, на впровадження у ті види діяльності, де воно раніше не використовувалось.

Фінансові послуги

Як правильно зберегти і примножити заощадження — дуже своєчасна ідея

Як правильно зберегти і примножити заощадження — дуже своєчасна ідея

Мова йде про програмне забезпечення або консультації, які допомагали б людям зберігати свої гроші. Небагато людей добре розбираються в банківській сфері, облігаціях та інвестиціях. Допомогти людям вибрати спосіб правильно зберегти і примножити їх заощадження — дуже своєчасне і правильне рішення та ідея.

Телекомунікації

Це одна з найбільш перспективних галузей

Це одна з найбільш перспективних галузей

Це одна з найбільш перспективних галузей. Skype та аналогічні продукти стали надзвичайно популярні і змінили уявлення про те, як ми можемо спілкуватися один з одним, але тут все ще є, що покращувати. Спілкування може бути простішим і якіснішим.

За матеріалами Y Combinator

About the author

Admin


What are your thoughts?