“LivingSocialPlus”: Модель місячної підписки, що доможе сайтам щоденних угод заробляти більше.
785 views

“LivingSocialPlus”: Модель місячної підписки, що доможе сайтам щоденних угод заробляти більше.

Як повідомляє TechCrunch для того, щоб залучити клієнтів, котрі будуть частіше купувати товари зі знижкою LivingSocial запустив новий сервіс підписки LivingSocial Plus. За 20 доларів на місяць, користувачі отримають 25 доларів в внутрішній валюті, за яку можна здійснити наступні покупки. Також участь в сервісі відкриває доступ до закритих знижок. LivingSocial хитро заманює покупців на Plus за допомогою показу як поточна ціна знижки якою цікавиться користувач зменшується на 5 доларів за допомогою бонусу від Plus.

Сервіси підписки на зразок LivingSocial Plus потенційно зможуть вирішити фундаментальну проблему сайтів групових знижок – участь користувачів лише в надприбуткових чи угодах по дуже потрібним товарам. Якщо ця програма буде достатньо привабливою, сервіси зможуть створити постійне джерело прибутку, змушуючи користувачів купувати частіше. До того ж якщо внутрішні кредити не будуть ніколи погашені – на рахунках збираються вільні кошти. Якщо інші сайти групових знижок побачать що це працює, можна очікувати невтримне копіювання цієї бізнес-моделі.

В той час як 20 долларів, що покупці власне витрачають на товари зберігаються протягом 5 років, 5 долларів бонусу згорають вкінці кожного місяця. Це створює відчуття поспіху, коли покупці шукають якою б знижкою скористатись. Вся модель
щоденних угод побудована на наданні товарів і послуг які цінуються користувачами вище, ніж вони мають за них заплатити, навіть якщо вони платять за речі, котрі їм не потрібні.


Таким чином, модель підписки повністю відповідає LivingSocial і бізнесу будь-якого іншого сервісу групових знижок. Відсовуючи угоди низької якості і з високою маржою на кінець місяця, коли користувачі намагатимуться витратити свої бонусні кредити, сервіси можуть примусити юзерів купувати угоди, котрі принесуть сервісам більше грошей. Доступ до закритих угод – хороший довісок до підписки, оскільки користувачі можуть хотіти купити їх і це не коштує сервісу нічого.
Схоже LivingSocial винайшов наступну велику річ в групових знижках.

Членство в Plus провайдер почав пропонувати покупцям знижок в чорну п’ятницю. Living Social зараз активно шукає інноваційні моделі, що можуть врятувати його від згубного впливу Groupon. Він щойно запустив LivingSocial Instant і Room Service , котрі дозволяють людям отримати знижки на доставку їжі на вимогу.

LivingSocial – лідер соціальної електронної торгівлі, що володіє LivingSocial Deals – соціальним сервісом групових знижок. LivingSocial користуються близько 85 мільйонів користувачів. В квітні LivingSocial оцінили в $2.9 мільярдів доларів. Дохід компанії в 2011 році прогнозується на рівні $1 мільярда.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?