Листопадовий стартап дайджест – все найцікавіше одним постом
729 views

Листопадовий стартап дайджест – все найцікавіше одним постом

 

Новини стартапів:

Цікаві статті:

Звіти про минулі події:

21 листопада в Києві пройшов фінал всеукраїнського конкурсу “Інноваціний прорив” Переможцем конкурсу став проект Артема Яремчука Kitapps.com.  Стартап займається генерацією iPhone додатків для організаторів конференцій та подій. Нагадаємо, що раніше Артем займався інтернет-аукціоном Kopeykoff з якого вийшов рік тому. Інші цікаві стартапи, що попали до фіналу конкурсу:

 • Active gift  Артема Сухорослова – проект вирішує проблему сумістного пошуку і обговорення подарунку за допомогою Social Media.
 • Medme Дмитра Гензицького – система телемедицини.
 • Best.ua Данила Тонкопія – український аналог Yelp.

Події, котрі варто відвідати:

 • 26 листопада буде відбуватись Lviv Startup Club 25 “Freemium” – найкраща нагода дізнатись про найпопулярнішу модель монетизації стартапів.
 • 5 грудня відбудеться TechCrunch Moscow – міжнародна конференція популярнішого блогу TechCrunch.
 • З 7 по 9 грудня в Парижі буде проходити щорічна європейська конференція LeWeb’11.
 • 21 січня у Львові буде проходити конференція для розробників ігор GameDev. Зараз формується оргкомітет конференції. Реєстрація доповідачів і пропозиції партнерства на info (at) startup.lviv.ua. 
 • 18 лютого відбудеться другий щорічний Lviv Social Media Camp. Дуже попередня програма на сайті http://smcamp.com.ua/ Реєстрація доповідачів і пропозиції партнерства на info (at) smcamp.com.ua.
 • Lviv Outsourcing ForumIV “Досягнення сталого росту” буде проходити 31 березня. Залишилось 4 квитки для “ранніх пташок”.

Можливості для навчання:

 • З нового року розпочинається курс онлайн лекцій Стенфордського університету для стартап-підприємців. Детальніше – http://startupline.com.ua/2011/11/23/stanford-classes/
 • Триває набір на Навчальний курс “Інтернет маркетинг базовий” – якщо вам потрібні нові клієнти з Інтернету чи ви хочете зрозуміти як працює інтернет-реклама. За промокодом startuplviv ви можете отримати 100 грн знижки.
 • 5 грудня розпочинається Навчальний курс “Social Media Marketing” – якщо ви хочете освоїти перспективну професію smm-менеджера, краще працювати з клієнтами, доносити свої повідомлення правильним для вас людям. Промокод startuplviv дасть вам 150 грн знижки.
 • Навчальний курс “Електронна торгівля” – якщо ви хочете відкрити свій інтернет-магазин, збільшити прибутки існуючого або розібратись як працює електронна торгівля. Ви зможете скористатись промокодом startuplviv для отримання 100 грн знижки.

Вакансії стартапів:

Якщо у вас дійсно стартап — можете висилати свої вакансії на hr@startupline.org.

Ми розмістимо їх у нашому стартап-дайджесті і на www.startupline.com.ua.

Аудиторія — близько 2000 зацікавлених саме в стартапах програмістів, маркетологів та студентів.

А тим часом у світі:

 


Хочете повідомити новину по свій стартап? У вас є вакансія? Проводите цікаву стартап-подію?

Напишіть нам на info@startupline.com.ua і скоріш за все ми про вас напишемо. Маєте пропозицію як покращити startup digest? Якщо ваша ідея буде цінною – ми знайдемо як вам віддячити!

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?