Курс он-лайн лекцій Стенфордського університету
1,778 views

Курс он-лайн лекцій Стенфордського університету

Курс онлайн лекцій Стенфордського університетуЗ нового року розпочинається курс онлайн лекцій Стенфордського університету. Для багатьох стартап-підприємців це буде хорошою нагодою систематизувати свої знання і перейняти досвід з серця Кремнієвої Долини – Стенфордського університету, з лона котрого вийшов Google і ще близько 50 успішних стартапів всього за 7 років.

Найбільш цікавими для стартап-підприємців будуть наступні лекції:

Курс технологічного підприємництва. дає відповіді на наступні питання. Як створити успішний стартап? Як запроваджувати проривні інновації в великій компанії? Яка різниця між ідеєю і нішою на ринку? Як талановиті підприємці підбирають команду і отримують все необхідне для створення великих компаній? Учасникам курсу будуть доступні онлайн лекції (до 2 годин на тиждень), відповіді на запитання від провідних венчурних капіталістів Кремнієвої Долини, можливості для нетворкінгу і участь в спільних проектах під наглядом кураторів.
Курс ведеться на англійській мові і розпочинається на початку січня 2012 року.

Курс “Запуск стартапу” під керівництвом одного з 10 найвпливовіших людей венчурного бізнесу, автора книжки “4 кроки до прозріння” Стіва Бленка.
Формат аналогічний. Стів обіцяє практичні вправи і пригоду кожного тижня під час запуску власного стартапу.
Курс розпочнеться в лютому 2012 року.

Lviv Startup Club ініціювало групи сумісного проходження курсів, долучитись до котрих можна тут(venture-class) і тут(launchpad-class).

Також можливо цікавими будуть технологічні курси:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?