Приречені на успіх – найперспективніші стартапи за версією Business Insider
1,645 views

Приречені на успіх – найперспективніші стартапи за версією Business Insider

Редакція Business Insider відібрала сімнадцять найперспективніших стартапів, які запустилися у 2016 році.

StarryStarry

Запущений в січні 2016 року проект Starry розробляє Wi-Fi-обладнання, яке забезпечує високу швидкість бездротового з’єднання – до 1 гігабіта в секунду. Цієї швидкості досить для того, щоб завантажити двогодинний фільм всього за кілька секунд.

Команда випускає роутер Starry Point – пристрій оснащений сенсорним дисплеєм для управління. На ньому відображається також і поточна швидкість підключення до мережі.

JuiceroJuicero

Команда Juicero випустила в лютому 2016 року «розумний» соковитискач. Для користування не потрібно мити овочі і чистити їх – компанія самостійно робить заготовки та упаковує їх в спеціальні пакети.

Покупець Juicero підписується на доставку пакетів з вмістом для приготування соків, а завдяки синхронізації соковитискача по Wi-Fi може змінювати свій раціон через додаток.

CheddarCheddar

Cheddar – новинний відеопроект, орієнтований на мілленіалів, які цікавляться бізнес-новинами. Проект запущений колишнім керівником BuzzFeed і гендиректором Daily Mail US. Cheddar працює по підписці.

GrailGrailbio

Команда Grail розробляє тести крові для визначення раку на ранній стадії. Проект вже привернув інвестиції від Білла Гейтса і інших підприємців Кремнієвої долини.

JunoJuno

Проект, який описують як «анти-Uber» або «Uber для водіїв». Juno, як пише Business Insider, набагато більш дружелюбний до водіїв, ніж інші аналогічні сервіси: зокрема, компанія бере меншу комісію. Бета-версія проекту запущена в Нью-Йорку.

OttoOtto

Otto розробляє автопілотовані вантажівки і обіцяє запустити їх масове виробництво раніше безпілотних автомобілів. У стартапі працюють колишні співробітники Google, Apple і Tesla.

Simple HabitSimple Habit

Simple Habit – додаток, який допомагає мілленіалам розслабитися. Протягом короткого часу сервіс дає користувачеві інструкції для медитації. Simple Habit орієнтований на зайнятих людей, які скептично ставляться до подібних практик релаксу, пише видання.

ComparablyComparably

Сервіс для порівняння рівня заробітної плати і внутрішньої культури в різних компаніях. Працівники можуть анонімно залишати відомості про зарплату, розмір компанії, офісах і інших факторах.

ZiplineZipline

Проект для термінової доставки крові дронами. Літальні апарати можуть швидко злітати за допомогою спеціальної катапульти, а потім скидати бокси з кров’ю на парашуті.

NanitNanit

Камера для нагляду за дитиною. Крім передачі відео пристрій відстежує стан дитини – фази сну, температуру.

TruebillTruebill

Система для відстеження щомісячних витрат користувача – дозволяє знаходити підписки на сервіси, про які він забув – наприклад, Amazon, Netflix, Hulu та інше – і відключати їх.

WinnieWinnie

«Yelp для батьків». Сервіс в своєму розпорядженні має величезний каталог ресторанів, в яких є всі необхідні для догляду за дитиною приміщення: для відпочинку, зміни пелюшок, зберігання колясок і іншого.

RitualRitual

Стартап виробляє таблетки з вітамінами. Кожна капсула містить необхідні інгредієнти для підтримки здоров’я і необхідного балансу в організмі.

RechargeRecharge

Проект по оренді кімнат на короткий час – для короткого сну, душа або місця для усамітнення. Recharge пропонує похвилинну оплату – $ 0,66 за одну хвилину або $ 40 за годину.

Сервіс використовує систему рейтингів, щоб уникнути недобросовісних клієнтів, які можуть використовувати додаток в інших цілях.

LolaLola

Додаток одного із співзасновників Kayak. Lola виконано у вигляді месенджера, через який можна замовити переліт, готель, трансфер та інше. Сервіс використовує AI-технології для бесіди з користувачем, а також професійних консультантів, які можуть відповісти на питання мандрівника.

PearlPearl

Команда Pearl, що складається з колишніх інженерів Apple, розробила номерну рамку для автомобілів з вбудованою камерою, яка синхронізується з мобільним телефоном.

KnuEdgeKnuEdge

KnuEdge розробляє технології, засновані на нейронних мережах і штучному інтелекті. За словами Business Insider, компанія хоче стати конкурентом Google, AMD і Intel в розробці комп’ютера і технологій «наступного покоління».

За матеріалами businessinsider.com

About the author

Admin


What are your thoughts?