П’ять українських стартапів отримали майже $1,5 млн інвестицій від російського венчурного фонду Imperious Group
743 views

П’ять українських стартапів отримали майже $1,5 млн інвестицій від російського венчурного фонду Imperious Group

За останні пів року російський венчурний фонд Imperious Group вклав в українські стартапи $1,3 млн. в пять молодих українських стартапів. До кінця року фонд планує збільшити інвестиції в українські стартапи до $3 млн. Imperious Group був утворений вихідцями з девелоперського та рієлтерського бізнесу в 2012 році і займається посівними інвестиціями. За спиною в інвесторів вже є 10 профінансованих проектів серед яких є і мобільні додатки для керування особистими фінансами, так і, наприклад, платформа для створення вебінарів.

Зі слів керівника відділу експертзи Павла Алєшина компанія вкладає сої гроші переважно в людей з хорошим бекграундом та високим потенціалом. «Нам дуже цікаві проекти з України, тут більш високий рівень команд, ніж, як це не дивно, в Росії» – відмітив він.

Imperious group startups

Imperious group startupsЗгідно загальноприйнятої практиці на основному етапі інвестор отримує 10-15% проекту. Згідно цих цифр українські стартапи були оцінені від $1 млн до $3 млн. Нижче приводимо список стартапів, котрі відібрав фонд.

Advice Wallet – стартап заснований випускниками КІМО Стасом Матвієнко та Анною Поліщук. Інвестиції Imperious Group це вже третій по рахунку вклад в проект. Advice Wallet це програма лояльності через мобільні додатки. Користувачі зможуть запрошувати своїх друзів до того чи іншого закладу і отримувати за це бонуси від організаторів. Монетизуватися стартап буде через відрахування власників закладу. Сума інвестицій складає $300 000.

Chooos – інноваційна програма для електронної комерції, що пропонує користувачам товари на основі їх уподобань в соціальних мережах. Запустити проект планується вже до кінця цього року. Сума інвестицій склала $350 000.

SimZirok – цей стартап дозволяє кредитування користувачами один одного через інтернет в обхід фінансових попередників. Подібні сервіси зявилися на заході в середині 2000-х. На вітчизняному просторі подібні проекти поки слабко розвинені, чим й зберається скористатися стартап. Сума інвестицій складає $300 000.

Hashtago – сервіс, який дозволяє керувати рекламними кампаніями на основі хеш тегів. Заробляти стартап планує за рахунок платної підписки на хештег аналітику, а також за рахунок проведення маркетингових кампанів. Сума інвестицій складає $30 000.

Bazzilla – проект що розвиває онлайн платформу для дропшипінгу. Сума інвестицій складає $120 000.

About the author

Admin


What are your thoughts?