Нова українська розробка – “смарт” стікер з E-inc дисплеєм
1,105 views

Нова українська розробка – “смарт” стікер з E-inc дисплеєм

Українець Іван Санжура створив пристрій під назвою Smart Sticker для відображення тієї інформації, яку показує смартфон або smart watch. Такий Smart Sticker завдяки E-inc дисплею може працювати без зарядки довше і його можна закріпити перед очима. Гарна візуальна нагадувалка, чи не так?

Стікер повідомляє про нові повідомлення в соцмережах або на пошті, показує погоду і курси валют, а також здатний транслювати електронні записки. За допомогою магніту Smart Sticker кріпиться в машину, на дзеркало, робочий стіл, холодильник або будь-яку іншу плоску поверхню.Він може працювати без підзарядки до 30 днів.


Розмір E-ink екрану – 2,7 дюйма. Він складається з 15 блоків, на які можна виводити віжджети: дату, час, погоду, курси валют, повідомлення про нові повідомлення і пропущені дзвінки, нагадування, тощо. Smart Sticker управляється з мобільного пристрою, що працює на Android або iOS. Ціна розробки – усього $ 30.

Як розповідає сам винахідник, понад 10 років очолюючи компанію, яка займається аутсорсинговою розробкою для європейських замовників, він зрозумів, що хоче зайнятися тим, що подобається більше. Під час одного з івентів у руках у нього опинився Apple Watch і він вирішив створити щось схоже, але набагато дешевше. Так і народилася ця ідея. Іван відкрив офіс в Болгарії, зараз у нього вже є сайт і працюючий прототип. Проект вийшов на Indiegogo і має на меті зібрати $75 000.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?