Двоє дівчат-одеситок запустили тревел-стартап
1,409 views

Двоє дівчат-одеситок запустили тревел-стартап

Дві дівчини-одеситки, Наталія Іщенко та Етері Санеблідзе, вирішили, що найкращий спосіб запустити тревел-стартап — самим почати подорожувати. Їхній проект Follow My Travel нещодавно вийшов із закритої бети — це соціальний сервіс, який дозволяє мандрівникам ділитися своїми рекомендаціями і відгуками про різні улюблені місця. Реєструватися в ньому можна за допомогою Facebook-акаунта.

«Є безліч ресурсів з нескінченною кількістю відгуків про різні місця (tripadvisor, yelp, foursquare), але хочеться мати один ресурс, де у вже звичній формі соцмереж можна сформувати своє коло друзів і людей, чиїм смакам ти довіряєш, і стежити за їхніми подорожами», — розповіла команда проекту.

"Стеж за подорожами"!

“Стеж за подорожами”!

Головне завдання проекту — дати можливість будь-якому мандрівникові організувати свої знахідки в подорожах в одному місці, а також мати можливість ділитися ними з друзями, тобто мати щось на кшталт власного облікового запису мандрівника.

Зараз засновниці проекту подорожують по Європі. У їхньому маршруті — Лісабон, Сантьяго-де-Компостела, Барселона, Марсель і Берлін.

Наразі у стартапі, крім двох засновниць, є CTO і розробник, проект розвивається за особисті заощадження. Команда шукає ангел-інвестора та прагне зрозуміти, як краще монетизувати проект.

За матеріалами видання AIN.UA

About the author

Admin


What are your thoughts?