Petcube залучив $2,6 млн. і тепер ви можете розважати свого улюбленця з будь-якої точки планети.
1,281 views

Petcube залучив $2,6 млн. і тепер ви можете розважати свого улюбленця з будь-якої точки планети.

Petcube, який прийматиме участь в  Y Combinator’s Winter 2016 – молодий стартап, який хоче об’єднати догляд за домашніми тваринами і систему розумного будинку, щоб покращити життя наших улюбленців. Щоб зробити це, компанія залучила $ 2,6 млн. для свого першого продукту Petcube Camera.

Раунд закрили Almaz Capital, Y Combinator і AVentures Capital, в загальному сума інвестицій сягнула $3,8 млн.

Petcube Camera коштує $199 і це не звичайний пристрій для моніторингу. Він підключається до вашого WI-FI  і дозволяє вам розважати вашого домашнього улюбленця, де б в не були за допомогою вбудованого лазера. який контролюється додатком. Камера з шикорим кутом огляду стрімить відео з розширенням HD 720p і ви можете спостерігати за своїм улюбленцем. Вбудований динамік і мікрофон дозволить йому чути ваш голос.

Будь-який власник домашньої тваринки відчуває докори совісті, коли лишає свого улюбленця на весь день самого. Звичайно. що ми хочемо знати, чим займаються наші пухнасті друзі, поки нас немає.

Ідея Petcube народилася у Олександра Нескіна три роки тому. Прототип гаджета він сконструював для свого песика Роккі, котрий, залишаючись один вдома, своїм гавканням не давав життя сусідам. Корисний прилад для домашнього вжитку спонтанно перетворився в перспективну бізнес-ідею, коли хтось на вечірці запропонував трьом друзям об’єднатися і започаткувати спільну справу. Тепер Олександр Нескін – технічний директор Petcube, Ярослав Ажнюк – CEO, Андрій Клен – креативний директор, а сама компанія вийшла на глобальний ринок, вдало розпродавши за різдвяні свята першу партію своїх камер.

Заснована ними компанія стала одним з найуспішніших українських стартапів. На Kickstarter їхній проект зібрав $ 250 тис.

Отримані кошти компанія планує витратити на розвиток дистрибуції по всьому світу і подальшу розробку продукту, глобальне масштабування і розширення команди. Також Petcube найняв нового директора з маркетингу (CMO) Вів’єн Лі і старшого віце-президента з продажів Кріса Мадейраса.

За матеріалами techcrunch.com

About the author

Admin


What are your thoughts?