Українці розробили онлайн-путівник по Карпатах для мандрівників
1,533 views

Українці розробили онлайн-путівник по Карпатах для мандрівників

Осінь – найкращий час подорожувати по горах, відкриваючи щось нове в жовтогарячих вершинах. Тепер для цього є зручний онлайн-сервіс, який допоможе зробити вашу подорож цікавішою і більш організованою. Стартап з онлайн-путівником запустили неабихто, а люди, які самі живуть за два кроки від гір, а саме в Івано-Франківську. Очевидно, що добре знають маршрути!

Команда з Івано-Франківська назвала свій онлайн-путівник по Карпатах лаконічно – Karpaty.ua. Як стверджують самі засновники, новий ресурс допоможе з плануванням «гривневої» подорожі, себто не з захмарними цінами. Онлайн-сервіс поєднав у собі путівник, календар подій та базу житла в Карпатах.

Самі розробники – веб-студія Webmil, стверджують, що створили стартап з метою допомогти з організацією подорожі по горах туристам, які ніколи не були там раніше. За словами засновника проекту Миколи Семегена, більшість ресурсів зараз зорієнтовані на пошук житла в Карпатах за назвами населених пунктів, які людям «непосвяченим» взагалі ні про що не говорять. Тому вони вирішили поставити себе на місце користувача, для якого Карпати — це невідомі гори на заході України. Це стане в пригоді й переселенцям від наслідків АТО.

«Постаралися реалізувати найзручніший сервіс — планувальник маршруту та підбір житла на одному ресурсі», — зазначив він.

Зайшовши на ресурс Karpaty.ua можна почитати про найпопулярніші райони Карпат, ознайомитися з календарем подій і тут же забронювати готель або приватний будинок поряд з вибраними пам’ятками.

На сайті також можна знайти гід з екстремального відпочинку, маршрути для пішохідного та велотуризму. Варіанти відпочинку підбираються залежно від пори року: наприклад, влітку користувачеві запропонують прогулянку до тисячолітніх дубів у Стужиці, а взимку — гірськолижний відпочинок на Драгобраті.

Як розповіли засновники, кожного орендодавця, який хоче потрапити на онлайн-путівник, команда відвідує особисто, щоб оцінити локацію і сфотографувати її. На сайті пропонуються лише якісні фото і унікальний контент.

У найближчих планах розробників — запуск англійської та польської версій сайту і випуск мобільного додатку, який дозволить створювати і зберігати персональні туристичні маршрути.

Як відомо на українському ринку туристичних он-лайн сервісів вже працює декілька порталів. Найстаріший – karpaty.info був заснований на початку 2000-х і швидко здобув популярність своєю найбільш повною базою місць для відпочинку. Проте з середини 2000-х проект практично не розвивався. Це дало можливість поборотись за ринок новим цікавим інтернет-проектам.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?