Український стартап, що нагадує Tamagotchi залучив $100K інвестицій від Noosphere Ventures.
889 views

Український стартап, що нагадує Tamagotchi залучив $100K інвестицій від Noosphere Ventures.

Український стартап, що поєднує в собі ідеї популярних свого часу YO і Tamagotchi, під назвою Chargies залучив $100 000 інвестицій від інвестфонду Noosphere Ventures.

З’явився новий мобільний додаток від українських розробників — Chargies. Цей додаток тепер доступний в магазинах Apple AppStore та Google Play Market. Разом з додатком користувач отримує 10 віртуальних створінь, «заряду батареї» яких вистачить лише на 24 години. Щось схоже було колись у популярного Tamagotchi та його «собачок» :) Врятувати кожній істоті життя можна лише переславши її комусь зі своїх контактів. 

Якщо у адресата вже встановлено програму — він отримає Chargies через додаток. Якщо ні — істота прийде вибраному контакту в SMS. У випадку, якщо у користувача розрядяться всі 10 персонажів — він вибуває з «естафети». Ось така забава. Кажуть, затягує так, як «чекіни» в Swarm.

Частину коштів команда спрямувала на розробку додатку, а іншу планують витратити на верифікацію ідеї з реальними користувачами в Україні та США.

Як відомо інвестиційний фонд Noosphere Ventures заснував український інтернет-бізнесмен Макс Поляков. Цей малопублічний український підприємець та інвестор мабуть найбільш успішний український IT-бізнесемен. Йому вдалось підняти декілька багатомільйонних компаній, а одну з них – вивести на Лондонську фондову біржу. Літом 2013 року Поляков здійснив одну з найбільших угод в історії україніського венчурного бізнесу, викупивши за $70 млн. декілька дейтінгових сервісів в своїх бувших партнерів з Cupid Plc.

Засновник і CEO проекту — Анастасія Білоус. За її словами, стартап тепер працює над запуском програми в країнах Східної Європи, PR-кампаніями і маркетингом. У планах команди – розширення функціонального ряду для українських та американських ринків, а тоді залучення інвесторів для локалізації на Азію і західноєвропейські країни.

Що цікаво, засновники поки-що не планують монетизувати додаток — з бізнес-моделлю, кажуть, визначаться після отримання відгуків від користувачів.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?