Річард Бренсон збирається інвестувати в українські стартапи
1,191 views

Річард Бренсон збирається інвестувати в українські стартапи

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі відомий британський підприємець Річард Бренсон заявив, що він зацікавлений українськими стартапами. Про це написав партнер AVentures Андрій Колодюк, який зараз перебуває на форумі. Він також підтвердив, що говорив з Бренсоном і обговорював питання інвестицій в українські проекти.

На форумі сер Річард, виступаючи на одній сцені з мільярдером Джорджем Соросом та українським міністром фінансів Наталією Яресько, говорив про те, що Україна сильна талантами, зокрема у сфері IT, і що йому цікаві інвестиції в українські стартапи.

У розмові з Колодюком відомий підприємець уточнив, що мова йде про фінтех-проекти. «Він мені сказав, що задоволений інвестиціями в TransferWise і зацікавлений в інвестиціях в blockchain- і Bitcoin-стартапи в Україні», – розповів кореспонденту український інвестор.

Ще одна несподівана новина стосується українського телеком-ринку. Виявляється, Бренсон збирався викупити український Vodafone (той, що раніше був «МТС Україна»), але не вийшло. Причини невідомі, але за словами Колодюка, Бренсон говорив про серйозний інтерес і віру в український ринок.

За матеріалами ain.ua

About the author

Admin


What are your thoughts?