Український стартап Moggie залучив $ 70K на ошийник для котів
1,248 views

Український стартап Moggie залучив $ 70K на ошийник для котів

Стартап Maggie зі своїм продуктом потрапив до шведського акселератора The Springfield project, пройшов інкубацію і залучив інвестиції в розмірі приблизно 70 тисяч доларів (сума була оголошена в кронах) з оцінкою 890 000 доларів.

Про це пише AIN.

Як повідомляється, інвестиції пішли на розробку продукту. У планах – вихід на Kickstarter.

“Хлопці розробляють розумний ошийник і мобільний додаток, які разом або окремо дозволять власникам стежити за здоров’ям своїх вихованців і в цілому краще їх розуміти. Ошийник збирає дані про активність домашнього улюбленця в режимі 24/7 і передає цю інформацію власнику”, – пише видання.Чому саме котики? Як пояснив співзасновник стартапу Антон Скиба, на ринку (переважно в Штатах) є кілька пристроїв для собак або pets. Вони більше за розміром і вагою, до того ж алгоритм використовується один і той же як для сенбернара, так і для той-тер’єра, що може призводити до неточностей. «Володарі котів часто скаржилися, що ці аксесуари незручні для їхніх улюбленців. Ми вирішили сфокусуватися саме на кішках. Вони мають приблизно однаковий розмір, незалежно від породи. Ну а найголовніше – ми самі власники класної кішки. І хочемо, щоб у неї був такий нашийник », – розповів Антон, додавши, що команда не виключає, що в майбутньому випустить нашийник і для собак невеликого розміру.

Видання відзначає, що прототип ще не готовий: команда закінчила роботу над електронною частиною ошийника і зараз працює над індустріальним дизайном.

“Додаток для iOS – в розробці, реліз заплановано на кінець весни”, – йдеться в повідомленні.

У стартапі працюють шість чоловік – вихідці з AdPro, Fedoriv, P&G. Крім інженерів і маркетологів, в Moggie є ветеринар з Іспанії і співробітник з Індії, інші члени команди – українці. Частина команди працює з України, а частина – зі Швеції.

About the author

Admin


What are your thoughts?