eCapsula: українці розробили мобільний простір майбутнього
161 views

eCapsula: українці розробили мобільний простір майбутнього

Емігранти з України розробили унікальну капсулу, яка “пропонує індивідуальний комфорт і комунікацію майбутнього”. Про це повідомляє медіапортал української діаспори VIDIA. Автори ідеї вважають, що винахід вже в найближчому майбутньому полегшить життя мільйонам людей.

Унікальний пристрій під назвою еCapsula, який розробили емігранти з Івано-Франківська та Одеси Ілля Пашков, Ігор Голубчик, Артем Розлучень та Ігор Чошко, являє собою мобільний простір для роботи і відпочинку у вигляді краплі роси. Для його реалізації зараз збираються кошти на Indiegogo. Всього планується зібрати $ 260 тис.

“Головна мета винаходу – тимчасово ізолювати людину від зовнішнього світу і дати можливість їй зайнятися саме тим, чого хочеться в даний момент”, – кажуть розробники. В пристрої вистачає місця для чотирьох дорослих людей. Вартість 10-годинного перебування в капсулі стартує від $ 100. За цю суму ви отримуєте доступ до безкоштовного Wi-Fi, телебачення, ігрових консолей та інших сучасних сервісів. Ще тут можна знайти міні-бар, аптечку, кондиціонер і пожежну сигналізацію. А от вбиральні, судячи з опису, не передбачено :( В планах команди  – масове виробництво капсул вже до 2020 року.

 

Знайти найближчу капсулу можна буде на інтерактивній карті на сайті проекту або у своєму смартфоні. Усім «резидентам» видадуть електронні ключі, якими вони зможуть відкривати простору, щоб потрапити всередину. Втім, у проекту є й інша модель монетизації – зовні капсула представлятиме собою такий собі діджитал-білборд, на якому компанії та бренди зможуть розміщувати рекламу.

За словами авторів ідеї, розробка повинна вже в найближчому майбутньому полегшити життя мільйонам людей і стати невід’ємною частиною кожного мегаполісу, аеропорту, студмістечка, торгового центру, громадського парку або скверу. Поки ж збір коштів просувається не дуже динамічно – за шість днів на проект вдалося зібрати трохи більше $ 600.

За матеріалами vidia.org

 

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?