Український стартап Wishround зайняв 3-е місце в конкурсі стартапів SVOD Europe 2016
930 views

Український стартап Wishround зайняв 3-е місце в конкурсі стартапів SVOD Europe 2016

SVOD Europe (Silicon Valley Open Doors Europe) пройшов в Дубліні 27-28 січня 2016 року.  Конференція дає можливість підприємцям зі Східної Європи зустрітися з інвесторами із Західної Європи та Кремнієвої Долини, а також обмінятися досвідом із засновниками успішних стартапів.

За статистикою, за час існування даної ініціативи, а саме з 2005 року, кожен другий учасник SVOD Startup Competition отримав інвестиції в свій проект. Цього року темою заходу стала “Unicorn vs Narwhal. Myth vs Reality ”

Команда Wishround зайняла 3-е місце на SVOD Europe Startup Competition 2016. За право зустрітися з інвесторами у Кремнієвій долині команда змагалася з більш ніж 130 стартапами з Європи та Ізраїлю. За словами СEO Wishround Віталія Кедика: “Ми виступали в секції fintech, тому потрібно було одночасно продемонструвати експертизу в галузі і потенціал компанії на ринку. Перемігши у своїй секції ми змагалися у другий день з 8-ма фіналістами. Причому презентацію переробляли повністю – не будеш показувати те ж саме двічі ”

Крім Wishround, до трійки переможців увійшли компанія, яка займається друком людських органів Ourobotics, і Recast – платформа, що дозволяє кожному відчути себе зіркою улюбленого голлівудського фільму.

Переможці отримали увагу з боку більш 70 світових інвесторів і мали можливість поспілкуватися з ними в комфортній обстановці. Наскільки ефективно вони використали цей шанс залежало вже від них самих. У травні їх чекає участь у конференції SVOD, куди вони проходять поза попереднього конкурсного відбору. А це вже можливість показати свій проект перед пулом першокласних інвесторів з Долини.

На початку 2015 року проект Wishround залучив від венчурного фонду BeValue $ 200 тис. на розробку, розширення команди і запуск сервісу в Європі.

 

About the author

Admin


What are your thoughts?