Український стартап Pixpie допомагає в 4 рази швидше завантажити зображення
1,129 views

Український стартап Pixpie допомагає в 4 рази швидше завантажити зображення

Дмитро Осипа, Валерій Горячкин і Володимир Усиченко створили в Києві стартап Pixpie і розробили круту технологію, що дозволяє значно прискорити завантаження контенту в додатках.

У мобільних додатках швидкість завантаження будь-яких зображень збільшиться в 4 рази, незабаром така оптимізація буде розроблена також для відео і аудіо контенту. На даний момент розроблена лише “коробочна” версія цього сервісу, але в Pixpie планують незабаром відкрити і бета-версію хмарного сервісу. Що стосується платформ, то зараз сервіс доступний на iOS, але вже скоро має бути випущена бета-версія для ОС Android.

За заявою представників Pixpie, така технологія буде в першу чергу цікава соцмережам, мессенджерам, виданням, мобільним операторам і різним розважальним додаткам. Корисна вона буде тим, що зможе глобально скоротити витрати на розробку і трафік.

Робота сервісу проходить приблизно наступним чином: спочатку в додаток додається бібліотека Pixpie SDK, після чого відбувається аналіз пристрою (від дозволу екрану, до якості з’єднання з інтернетом та інших параметрів) і в підсумку сервіс надає повністю оптимізований контент під даний пристрій.

Наприклад, на вашому девайсі встановлена аватарка розміром 2000х2000, але при цьому фактичний її розмір, більш ніж в 10 разів менше – 150х150. Таким чином, сервіс оптимізує зображення і в підсумку воно “важить” набагато менше.

About the author

Admin


What are your thoughts?