Як продати свої ідеї в Європі? Досвід українських стартаперів. Частина ІІ
1,401 views

Як продати свої ідеї в Європі? Досвід українських стартаперів. Частина ІІ

Продовжуємо розповідати про пригоди українських стартаперів в Польщі :) Першу частину вражень від ІТ-культури Кракова можна прочитати ТУТ

Микола Ляхович, Lucky2Call

Lucky2Call – сервіс зворотного дзвінка. Він «ловить» клієнтів, які потенційно зацікавлені в тому, що ви пропонуєте, але в силу певних причини вирішили не дзвонити самі. Фактично, сервіс відстежує поведінку відвідувачів сайту. Він показує відвідувачам ресурсу спеціальне вікно, де пропонує ввести номер телефону і обіцяє передзвонити за 10 секунд. Після цього робот миттєво дзвонить відвідувачам сайту і одночасно всім менеджерам, а потім з’єднує з тим менеджером, який першим відреагував. Це допомагає утримати тих клієнтів, які могли б піти. Крім того, додаток записує розмову менеджера і клієнта. Після розмови віджет висилає смс-повідомлення клієнту, повідомляючи з яким саме менеджером той розмовляв.Lucky2Call

«Ідея нашого проекту не нова, але в ньому багато свого, а багато нового ще буде додаватися. Уже надійшло кілька пропозицій від австралійських і польських інвесторів.

Я вважаю, що на етапі ідеї стартап не може бути успішним. Дуже багато ідей витає в повітрі. Десятеро може обмірковувати ідею, а хтось один її реалізує. У нас в Україні вже є якась кількість клієнтів. Навіть якщо проект дійсно цінний і щось із себе представляє, то на сьогоднішньому ринку не так просто себе просунути. Тому, якщо хтось думає, що він створив ідею, яка лише трохи краща, ніж у конкурентів, то це не спрацює. Потрібно витрачати великі гроші на просування.

Тільки тоді, коли ти показуєш якісь результати, аж до фінансової окупності, можна говорити про успішність. З іншого боку, ринок стартапів динамічний і він швидко змінюється.

Важливо враховувати досвід людей в своїй команді і від нього відштовхуватися. Плюс необхідно аналізувати результати. Якщо результати є – це вже показник. Ні – тоді у вас залишилася тільки хороша ідея. Якщо стартап з самого початку покаже якийсь фінансовий результат, то він має право на життя.

Для багатьох інвесторів важливі не якісні, а кількісні показники. Хочеться вірити, що в майбутньому якість переважить».

6-7 червня у Варшаві відбудеться Bitspiration Festival 2016 – єдине місце у Східній Європі, що поєднає стартаперів, технології та впливових людей з ІТ-індустрії, створивши найбільш неординарний фестиваль для творчих людей.

Bitspiration Festival 2016 – це спільнота, що збере експертів світового класу, компанії та інноваторів, стартапи і інвесторів. Подія покликана створити простір для всіх, хто розуміє технологію, як засіб за допомогою якого можна зробити наше життя кращим. Також, Bitspiration є ідеальним місцем, щоб зав’язати нові, важливі зв’язки  – між стартапами, інвесторами та фахівцями, які хочуть працювати на ідею, що змінює світ.

Цього року на Bitspiration Festival 2016 черговий раз проведуть Aulery Gala. Aulery – це змагання для стартапів і технологічних компаній, яке проводиться з 2007 року. Щороку лідери ринку з найбільшим потенціалом удостоюються премії і вже другий рік це відбувається на Bitspiration.

Досвідчені інвестори, партнери та наставники чекають 20 кращих команд, які хочуть поліпшити свою бізнес-модель, удосконалювати концепцію свого стартапу і отримати фінансування.

За матеріалами 2016.bitspiration.com, nv.ua

About the author

Admin


What are your thoughts?