Сервіс YouAppi підняв $13,1 млн. інвестицій в раунді «В»
1,298 views

Сервіс YouAppi підняв $13,1 млн. інвестицій в раунді «В»

Інвестиційна компанія Digital Future стала інвестором стартапу YouAppi на раунді «В», в ході якого компанія підняла в цілому $ 13,1 млн. За словами СЕО Digital Future Олексія Вітченко, це перша угода української інвесткомпанії на рівні раунду «В». Як повідомляє ain.ua, сума вкладу не розголошується

Американо-ізраїльський сервіс YouAppi був заснований в 2011 році. Технологія YouAppi базується на алгоритмах власної розробки і дозволяє залучати мобільних користувачів з очікуваним Lifetime Value.

YouAppi аналізує особливості взаємодії користувача з іншими мобільними додатками за 25 різними чинниками, тим самим підказуючи рішення по залученню користувачів. Таким чином платформа працює на стику штучного інтелекту і Big Data.

YouAppi

YouAppi

Крім Digital Future в операції взяли участь Hawk Ventures, Global Brain, Click Ventures, Emery Capital, AltAir Capital, Glilot Capital Partners, 2B Angels і Flint Capital. У попередньому раунді інвестування, YouAppi підняли $ 3 млн від кількох інвесторів.

«Для нас це серйозний крок вперед. Наскільки ми знаємо, ще жодна вітчизняна компанія не брала участі в раунді «В», – заявив Олексій Вітченко, СЕО інвестиційної компанії Digital Future. За його словами, сервісом ще до цього користувалися їх портфельні компанії.

YouAppi планує використовувати інвестиції для європейської експансії. Однак вже на даний момент команда володіє солідним портфоліо клієнтів, включаючи Baidu і UC Union (Alibaba Mobile Business Group), а також вражаючою статистикою: на платформі зареєстровані 1,75 млрд профілів, 3500 мобільних додатків і сайтів.

About the author

Admin


What are your thoughts?