12 корисних книг для керівника
2,188 views

12 корисних книг для керівника

Пропонуємо Вашій увазі 12 книг, які варто прочитати всім, хто претендує на високе звання “керівник”. В нашій збірці все, що потрібно для якісного і, головне, ефективного управління :)

Менеджмент

Максим Батирєв. «45 татуювань менеджера»

Татуювання – те, що залишиться з вами на все життя. Максим Батирєв, один з успішних російських управлінців, розповідає, які 45 «татуювань» мають місце на його «тілі». Це 45 правил, які він виробив за той час, поки був керівником компанії. Як мотивувати співробітників? Як створити атмосферу, яка б допомогла розкритися людям? Як потрібно поводитися, якщо збираєшся звільнити з компанії близької людини? Як переживати злети і падіння? Досвід автора буде корисний для всіх керівників! І ви самі вирішите, прийняти його або оскаржити.

Річард Бренсон. «До біса все! Бери і роби!»

Річарда Бренсона знають дуже багато людей, навіть ті, хто зовсім далекий від світу бізнесу. Адже Річард – це не тільки культовий підприємець, засновник компанії Virgin і один з найбагатших людей Землі, але і бізнес-хуліган №1 в світі. Його компанія сьогодні об’єднує під своїм брендом майже 400 компаній в найрізноманітніших областях бізнесу. З боку здається, що Річарду все дається дуже легко. Він втілює собою правило: «Брати від життя все!».

Як йому це вдається? Які уроки довелося пройти Річарду, перш ніж він потрапив на бізнес-олімп? Річард впевнений: «Кожен може досягти чого завгодно, якщо у нього є голова на плечах і він любить свою справу». У цій розширеній версії свого бестселера Бренсон пропонує «правила життя», які привели його до успіху. Вона зарядить будь-якого керівника духом оптимізму і замотівірует на нові звершення.

Іцхак Адізес. «Ідеальний керівник»

Іцхак Адізес вважається одним з найвідоміших і найефективніших бізнес-консультантів в світі. Він працював не тільки з сотнями компаній по всьому світу, а й консультував цілі уряди окремих країн. Іцхак впевнений, що ідеальних менеджерів можна порівняти з єдинорогами. І знаєте, чому? Тому що ні тих, ні інших не існує в природі.

Але при цьому у Іцхака є відповідь на питання, як стати ідеальним керівником. Погодьтеся, це актуально завжди. У цій книзі Іцхак Адізес розповідає, як підвищити особисту ефективність та навчитися справжньої мудрості керівника.

Ден С. Кеннеді «Жорсткий менеджмент»

Ден Кеннеді впевнений, що підлеглих можна і треба змушувати працювати на результат. Тому що ніхто не буде так само горіти вашим бізнесом, як і ви. Якщо раптом ваш бізнес почне розвалюватися, ніхто не буде вам допомагати: наймані працівники просто підуть в інше місце.

Співробітники, які постійно запізнюються і проявляють зневагу до роботи, не заслуговують на помилування. Чи варто «перевиховувати» людей? Чи можна їх «перемотивувати»? І взагалі, як зробити з тих, хто просто «працює на дядю» справжню команду? Розповість Ден Кеннеді. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся, як отримати максимум від вашого бізнесу.

Джим Коллінз. «Від хорошого до великого»

Як зробити так, щоб нічим не примітна компанія стала великою? Бізнес-консультант Джим Коллінз знає відповідь на це питання. Він присвятив роки тому, щоб вивчити як виростити бізнес від хорошої маленької компанії до величезної корпорації.

Чому одні компанії досягають успіху, а інші провалюються? Чому одним компаніям вдається бути на слуху протягом десятиліть, при цьому інші – загинаються в перші ж роки? Завдяки чому одні домагаються феноменальних результатів, а інші змушені щоразу збирати себе по шматочках?

Книга обов’язкова до прочитання всім, хто хоче побудувати бізнес «на віки».

Маркетинг

Філіп Котлер. «Основи маркетингу»

Один із «батьків маркетингу», Філіп Котлер розглядає його ключові поняття. Що значить «збалансований маркетинг»? Скільки уваги і ресурсів варто взагалі виділяти на маркетинг? Як швидко пристосувати свою маркетингову машину до світу, який блискавично змінюється ? Як знайти компроміс між потребами споживачів і комерційними інтересами компанії?

Все це – під обкладинкою книги. Її буде корисно почитати будь-якому керівникові або менеджеру, щоб зрозуміти, як працює маркетинг.

Дмитро Румянцев «Просування бізнесу «Вконтакте»

Як просунути свій бізнес «Вконтакте»? Як створити ефективну співтовариство, яке допоможе правильно позиціонувати продукт? Які інструменти просування працюють найкраще? Дмитро Румянцев готовий дати відповідь на всі ці питання. Вам залишиться тільки взяти і зробити.

Ведення проектів

Джефф Сазерленд. Scrum

А ви вже чули про методику scrum? Це унікальний метод, який дозволить реалізовувати проекти набагато швидше! Багато компаній, які впроваджували scrum, зізнавалися, що завдяки цьому проекти запускалися в кілька разів швидше. Наприклад, коли відома страхова компанія розраховувала створити свій онлайн-магазин, менеджери закладали на весь процес 15 місяців. Але методика scrum дозволила реалізувати проект вже через 2 місяці.

Творці системи запевняють, що в майбутньому історики розділять всі знання про управління бізнес-процесами на «до scrum» і «після».

Тайм-менеджмент, стресостійкість

Девід Аллен. «Як привести справи в порядок»

Це оновлена ​​версія бестселера Девіда Аллена «Як привести справи в порядок». Книга по праву вважається кращим посібником по тому, як організувати себе. Девід розповідає про свою авторською методикою GTD, яка допоможе підвищити особисту ефективність та продуктивність багаторазово. Читач дізнається, як зберігати порядок в голові, щоденнику та на робочому столі, а також – як працювати з величезною кількістю вхідної інформації і мінімізувати відволікаючі фактори.

Крім цього, ця методика дозволить знайти вільний час для тих важливих справ, на які ніяк не вдається виділити хвилинку.

Едвард Хелловелл. «Не відволікайте мене»

А ви знаєте, що сучасна людина, за найскромнішими підрахунками, протягом дня 118 раз перевіряє свій смартфон? Уявляєте, скільки часу ми можемо заощадити, якщо перестанемо відволікатися?

Психіатр і фахівець з концентрації уваги Едвард Хелловелл пропонує доступну систему, яка навчить бути зосередженим завжди, коли це потрібно. Ви дізнаєтеся, чи існує багатозадачність, як емпатія допомагає стати більш сконцентрованим, як перестати залежати від гаджетів і швидше добиватися своїх цілей.

Комунікації

Ларрі Кінг. «Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно»

Як не крути, але все наше життя – це переговори. І від вміння їх вести залежить дуже багато чого. Володіючи всіма прийомами словесного кунг-фу, можна істотно полегшити собі життя. Наприклад, отримати більш вигідний контракт або місце в першому класі на літаку.

Легендарний Ларрі Кінг вчить, як навчитися розмовляти з людьми, а також – як побороти страх і сором, майстерно виступати на публіці, домовлятися, про що завгодно. Кінг дає реально працюють інструменти і десятки корисних порад, які можна використовувати негайно.

Мотивація

Ерік Бертран. «Без жалю до себе»

Ерік Бертран Ларссен – один з найпопулярніших людей в Норвегії. Спочатку він 8 років служив у спецназі, де навчався того, як бути непохитним і виробити силу волі. Потім в якості психологічного тренера допомагав спортсменам готуватися до участі в Олімпіаді.

А після цього Бертран випустив книгу «Без жалю до себе», яку купив в Норвегії кожен 20-й житель країни. У ній автор розповідає, як навчитися мотивувати себе та інших, домагатися цілей і розсунути межі своїх можливостей.

About the author

Admin


What are your thoughts?