10 японських і один корейський стартап з TechCrunch Tokyo 2011
820 views

10 японських і один корейський стартап з TechCrunch Tokyo 2011

techcrunch-tokyo-logo

techcrunch-tokyo-logo

1 грудня відбувся TechCrunch Tokyo 2011, під час котрого були представлені 10 японських і один корейський стартап:

Picotube (http://www.picotube.tv/) – переможець Grand Prix ($13 000)
Стартап можна назвати Turnatable.fm для відео. Сервіс дозволяє використовувати контент з YouTube, користувачі можуть створити собі аватари, дивитись відео разом у віртуальному кінотеатрі, створювати плей лісти і рейтингувати відео. Проект розроблений токійським стартапом Vettl, створеним в серпні і доступний на англійській і японській. Vettl планує монетизувати сервіс за допомогою продажу віртуальних товарів.

Crowsnest (http://www.crowsnest.tv) – виграв NTT Open Lab приз
Стартап є соціальною читалкою новин, що ранжує контент базуючись на кількості відповідних лінків в твіттері. Сервіс аналізує більш ніж 10 мільйонів URL в твіттах на день. Користувачі можуть персоналізувати свої новини, шукати, інтегрувати новини в RSS Reader та інші. Crowsnest особливо гарно виглядає на iPad, хоча задуманий кросплатформеним.

Engraph (http://engraph.net) – виграв спеціальний приз від KDDI
Створений студентом університету. Основна ідея – зробити список контактів на смартфоні більш соціальним. Задумка – відображати друзів і інші контакти в формі карти. Бета-версія додатку вже доступна в Японському Android Market.

Spoqa (http://www.spoqa.com/) – переможець спеціального призу жюрі.
Spoqa – це соціальний додаток для електронної коммерції з Кореї, що дозволяє покупцям збирати балли за лояльність, скануючи QR-коди в партнерських магазинах. Користувачі можуть здобути додаткові бали, рекомендуючи магазин друзям. Якщо друг потім відвідає цей магазин і він і рекомендодавець отримають балли. Ці бали потім можна використовувати для знижок і безкоштовних товарів. Spoqa уже зібрала близько 24 000 користувачів від моменту свого запуску в Кореї на початку листопада.

Інші проекти:

Mina Owe (http://www.minaome.com) – сервіс соціальних подарунків, що дозволяє групі людей купити і подарувати подарунок другу (що більше друзів візьме участь, тим дешевший виявиться подарунок)

Qiita (http://qiita.com/) – платформа для збору і поширення досвіду в програмуванні для програмістів

Spothon (http://spothon.com/) – додаток для смартфонів, що дозволяє групі користувачів обмінюватись інформацією і емоціями під час спортивних подій.

Wishscope (http://www.wishscope.com/) – соціальний список бажань

Sumally (http://sumally.com/) – стильна “Вікіпедія для продуктів”

Nana (http://nana-blogen.tumblr.com/) – додаток для iPhone, що дозволяє користувачам створювати, співати і поширювати пісні.

Misoca (http://www.misoca.jp/) – система управління рахунками, що дозволяє користувачам створювати і відсилати рахунки прямо з броузеру.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?