Wooplex – гра львівських студентів, яка підкорила США
1,520 views

Wooplex – гра львівських студентів, яка підкорила США

Хто такі метакульки, чи важко представляти свою гру на найбільшій в світі виставці ігор і як американці вчаться gamedev’у? Ділиться досвідом Олесь Терлецький, співзасновник і співавтор Wooplex – гри, що перемогла на конкурсі від MassDiGI та побувала на найбільшій в США виставці ігор Pax East 2015.

– Почалося все з того, що мене зацікавила така штука, як метакульки ( n-мірний об’єкт в комп’ютерній графіці, що представляє собою замкнуту згладжену поверхню – прим.) Я почав досліджувати, як воно працює і програмується. Мій друг і ментор Саша Воєца допомагав вникнути і розібратися, а серйозна робота почалась після того, коли я познайомився з Остапом Грицишином (Game Developer at Wooplex Indie game Studio).

Wooplex — це пазл для мобільних пристроїв в форматі 2D. Під час гри ви подорожуєте з крапелькою весняного дощу і робите світ кращим :-) Тут можна оживляти квіти, літати і навіть телепортуватися разом з друзями. Заворожуючу графіку до Wooplex намалював третій учасник команди – Ігор Терлецький (батько Олеся). Тому роботу над грою можна назвати “сімейним бізнесом”

– Кожного року в Масачусетсі відбувається MassDiGI (The Massachusetts Digital Games), де понад 40 ігор мають презентувати себе за 3-5 хвилин. Важко було виразити в 2 реченнях виразити всю роботу, яка була зроблена за останні три роки. Суперники були достойні, бо в Штатах ігри вчать робити і роблять ігри трохи по-іншому. В університетах США є окремий курс по game-dev’у, де люди цілеспрямовано вчаться робити ігри. На MassDiGI в нас були ментори з шести компаній і один з них написав гру Fieldrunners.

Після перемоги в категорії Іndie Beta/Near Release хлопців запросили на Pax East 2015 – найбільшу в США виставку ігор.

– На виставці ми отримали свою хвилину слави, купу фідбеків, корисні контакти і трохи грошей :-) Ми позиціонуємо Wooplex, як платну гру від самого початку. Зараз намагаємось працювати самостійно, щоб в гри лишилась та середина, яка була задумана. Чіткого бізнес-плану нема, просто робимо те, що подобається.

– Звичайно, є певні зміни в стратегії. Спочатку Wooplex підганявся лише під iOS, пізніше ми перейшли на Unity. Це дало змогу робити під всі платформи, але довелось переписувати все з нуля. Вдруге ми почали вносити зміни після Pax’у. Стало зрозуміло, що треба доробити певні елементи, які б більше затягували гравця і які б були унікальні на ринку. Ми придумали одну круту ідею, яка пов’язана з кольорами і ще є план зробити крутий музичний супровід, але це секрет :)

Випускати Wooplex для планшетів та телефонів збираються наприкінці 2016 року.

Довідка SUL:

  • Остап Грицишин, крім роботи над Wooplex пише ігри для дітей з вадами руху
  • Ігор Терлецький – художник-аматор
  • Олесь Терлецький виграв грант від Fulbright, вчиться грати на піаніно

About the author

Admin


What are your thoughts?