Activity – додаток для здоров’я від Apple
999 views

Activity – додаток для здоров’я від Apple

Як пише Business Insider, коли Apple створювала додаток Activity для Apple Watch, його вирішили сфокусувати на трьох основних речах: менше сидіти, більше рухатися і займатися спортом.

Фітнес-експерт компанії Джей Бланік розповів, що в фітнес-залах компанії спостерігається безліч людей з переносними пристроями від fitbit, Microsoft, LG і Samsung. За його словами, в основі годинника від Apple лежать години активності додатка Activity, який відстежує, скільки ви рухаєтеся, чи робите вправи, скільки стоїте і ходите впродовж дня.

За допомогою трьох кілець легко можна відстежити вашу активність.

  • Move показує скільки активних калорій ви спалили
  • Exercise показує скільки хвилин активної діяльності ви виконали
  • Stand показує, як часто ви вставали з місця

Щоб перевірити свої успіхи, натисніть на іконку Activity на екрані Apple Watch і побачите параметри вашого спортивного прогресу у вигляді трьох кілець. Щоб побачити більше деталей, наприклад, скільки кроків ви зробили в той чи інший день, можна ввести ці параметри в меню «Щоденні вправи». При підрахунку враховується кожна хвилина пересування та інтенсивність ходьби. Якщо ви ледарюєте занадто довго, Activity нагадає, що вам пора трохи пройтися. Додаток з’явиться на ринку восени.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?