«Microsoft Україна» назвала резидентів IoT-лабораторії
1,579 views

«Microsoft Україна» назвала резидентів IoT-лабораторії

«Microsoft Україна» відкрила лабораторію для проектів у сфері Internet of Things. Також були названі імена десяти команд і ідей, які пройшли конкурсний відбір і отримали право на роботу в новій лабораторії: протягом півроку команди будуть розвивати свої проекти за допомогою технологій Microsoft, унікальних пристроїв Intel і 3G-інтернету і М2М-сервісів «Київстар».

У всіх команд буде можливість познайомитися з компаніями, які допоможуть їм налагодити серійний випуск IoT-пристроїв і замовниками, які шукають готові IoT-рішення. Всі компанії брали участь у роботі журі, відібравши десять переможців з більш ніж сотні надісланих на конкурс заявок.

За підсумками відбору журі резидентами проекту стали наступні команди і ідеї:

1. Mechatronics – системи моніторингу та управління веб-інтерфейсами;

2. Onlizer – платформа для розробки і виконання програм в хмарі;

3. EPAM Systems – створення системи для моніторингу та аналітики якості повітря в офісних приміщеннях;

4. Horos robotics – спеціалізований медичний браслет для відстеження фізичних показників людини для побудови обґрунтованих з медичної точки зору рекомендацій щодо харчування та способу життя;

5. ЕлектроСіС – автоматизований модульний щит обліку та розподілу електроенергії для багатоквартирних будинків;

6. UA-Robotics – автоматизована екологічна система з віддаленим керуванням через інтернет;

7. eNaturr – комплексне рішення з надання користувачам інформації про якість навколишнього середовища, її безпеки і можливі екологічні загрози;

8. Мельниченко Олександр – система електронних цінників для роздрібної торгівлі;

9. TechnoEyes – переносний пристрій для людей з проблемами зору для допомоги в просторовій орієнтації;

10. Space Reality Experience – мікросупутник типу CubeSat, укомплектований широкоформатним камерами.

«Згідно з дослідженнями IDC, в 2020 році обсяг світового ринку IoT-пристроїв складе 7,1 трильйонів доларів. Ми вважаємо, що Україна може використовувати свій потенціал в цьому напрямі. Відкриття лабораторії – ще одна з наших ініціатив в сфері підтримки ІТ-професіоналів, підприємців і розробників. Ми прагнемо до того, щоб створити більше можливостей для їх професійної реалізації в Україні », – прокоментувала початок роботи IoT-лабораторії Надія Васильєва, генеральний директор «Microsoft Україна».

Для тих команд, які не змогли стати постійними учасниками проекту, передбачена можливість провести кілька годин за роботою над своїми рішеннями після попереднього узгодження часу з розкладом лабораторії.

А ми нагадуємо, що про Internet of Things, Embedded Programming та робототехніку будемо розмовляти 18 червня у Львові на конференції R∅boCamp 2016. У програмі події – інформативні доповіді, презентації новітніх hardware-розробок, виставка “заліза”, змагання на квадрокоптерах, активний нетворкінг та багато іншого :)

About the author

Admin


What are your thoughts?