BDMSummit 2016 – to the infinity and beyond
1,004 views

BDMSummit 2016 – to the infinity and beyond

24 червня у Києві відбулась конференція BDMSummit 2016 – подія створена для обміну досвідом в аутсорсингу, надихнути на нові звершення найбільш продуктивну частину українського IT та сприяти збільшенню залучення валюти в українську економіку.

IT-Outsourcing зараз одна з двох перспективних галузей української економіки, котра за 2015 рік згенерувала для країни 2.7 млрд доларів (3 місце по доходам). В індустрії працює близько 100 000 інженерів (перше місце в Європі). На ринку близько 1400 компаній розміром від 5 до 800+ працівників.

Хоча для невеликої компанії логічний і простий канал продаж – це Upwork, з зростанням кількості працівників та проектів вбачається необхідним перехід до реферальних, прямих та партнерських продаж. А також використання найкращих практик B2B маркетингу IT-сервісів. Це тягне за собою виклики, котрі проходить кожна компанія в своєму розвитку і породжує питання, котрі розглянуться на BDMSummit 2016.

27 топових спікерів ділились практичними кейсами та порадами на трьох потоках.

На потоці “Outsourcing Hero” обговорювали як створити цілісну цінність для клієнта і в цілому процес створення і плекання довірливих партнерських відносин.

Потік “Sale like a PRO” був присвячений продажам ІТ-послуг, зокрема хочеться виділити доповідь Олександра Івахненка, який поділився практичними порадами щодо роботи з клієнтом. Основний акцент доповіді був зроблений на тому, що унікальна торгова пропозиція повинна бути в першу чергу пропозицією для цього унікального клієнта. Щоб стоворити таку пропозицію і дати клієнту відчуття власної значимості, в першу чегру потрібно вивчити його як людину. А це, в свою чергу, можна зробити вивчаючи його життя і бізнес, його мотивацію, з огляду на його потреби (починаючи з піраміди Маслоу).

Третій потік “Workshop room” – був відведений для вокршопів по продажах та Sales Pitches.

Дякуємо за насичену програму, актуальну інформацію “для своїх” та до нових зустрічей :)

About the author

Admin


What are your thoughts?