Dell купує EMC за рекордні $ 67 млрд.
651 views

Dell купує EMC за рекордні $ 67 млрд.

Американська корпорація Dell підписала угоду про придбання компанії EMC, оцінивши одного з найбільших в світі виробників систем для зберігання даних в $ 67 млрд, повідомляє прес-служба компанії Dell. За оцінками західних інформагентств та профільних ЗМІ, це – найбільша угода в історії IT-галузі.

Dell погодилася заплатити $ 33,15 за акції EMC, що на 28% перевищує її котирування на момент закриття торгів 7 Жовтня. Операція буде оплачена коштамиі акціями, і ймовірно буде закрита в період з травня по жовтень 2016 року.

Об’єднану компанію очолить засновник і генеральний директор Dell Майкл Делл, її штаб-квартира буде розташовуватися в місті Хопкінтон в штаті Массачусетс.

Dell в 2013 році стала приватною компанією після викупу акцій обсягом $ 25 млрд. З тих пір вона переорієнтувала бізнес, змістивши фокус з виробництва персональних комп’ютерів на сферу зберігання даних і надання послуг по забезпеченню безпеки комп’ютерних систем. EMC має капіталізацію близько $ 50 млрд. Чистий прибуток EMC в квітні-червні склав $ 487 млн, квартальна виручка – $ 6 млрд. Акції EMC подорожчали на попередніх торгах на 4,5%.

За матеріалами korrespondent.net

About the author

Admin


What are your thoughts?