“Розумні” окуляри Solos – must-have для велосипедиста.
1,128 views

“Розумні” окуляри Solos – must-have для велосипедиста.

У світі професійного спорту будь-який легальний спосіб отримати перевагу на вагу золота. Саме тому “розумні” окуляри Solos – справжній must-have для велосипедиста.

Спочатку Solos розроблялися для олімпійської команди США з велоспорту, щоб зробити тренування атлетів максимально продуктивними. А тепер завдяки стартапу на Kickstarter поліпшити свою техніку зможуть і велосипедисти-любителі.

Дія девайсу занована на технології доповненої реальності. Користувач прямо на склі окулярів бачить всю необхідну інформацію: свою швидкість, каденс, пульс, пройдену відстань, висоту над рівнем моря (це особливо важливо під час гірських заїздів), а також які групи м’язів задіяні найактивніше і скільки калорій спалено з початку тренування.solos-glasses

Solos також можна використовувати як навігатор, виводячи на екран зображення карти і використовуючи GPS, щоб визначити своє місце розташування. При повторному проходженні етапу можна змагатися з самим собою на швидкість: гаджет запам’ятовує маршрут і все результати.

Більшість існуючих окулярів віртуальної і доповненої реальності відлякує покупців своїм зовнішнім виглядом: це скоріше шоломи, ніж окуляри, і виходити в них на вулицю не дуже хочеться. У цьому плані Solos вигідно відрізняються: візуально вони відмінні від звичайних велосипедних окулярів лише регульованим кріпленням оптичного модуля – за твердженням розробників, цей модуль найменший з існуючих. Як повідомляє engadget.com, вбудований сенсор відстежує стан зіниць користувача, щоб коригувати зображення на дисплеї.

Щоб полегшити конструкцію Solos, розробники розділили обчислення між окулярами і смартфоном. Фірмовий додаток зберігає всі дані про попередні тренування, включаючи графіки зміни серцевого ритму, тривалість кожного заїзду та його довжину з прив’язкою до карти. Додаток доступний для Android і iOS. За автономну роботу Solos відповідає власний літій-іонний акумулятор, розрахований на 6 годин активного використання.

Стартап вже зібрав необхідну суму для запуску масового виробництва Solos, зараз можна оформити попереднє замовлення на пристрій за $300. Відправка смарт-окулярів покупцям почнеться вже в жовтні цього року.

About the author

Admin


What are your thoughts?