Фонд Сороса інвестував в ІТ-ринок України
1,282 views

Фонд Сороса інвестував в ІТ-ринок України

Фонд Сороса і Сiklum уклали угоду про партнерство. З такою фінансовою підтримкою компанія зможе відкрити нові офіси по всьому світу, включаючи США.

Для українського ринку наслідки і переваги такої угоди дуже вагомі. Фонд Сороса має вже понад 40 угод по всьому світу.

Це – не лише перша інвестиція в Україну, але і перша в сфері аутсорсингу. Для всього IT прихід нового інвестора на ринок дуже важливий, тим більше такого великого. Це сигнал для всіх передових світових інвесторів, що в Україну можна і потрібно інвестувати. За словами Андрія Колодюка, у нас є і компанії, і ідеї, і таланти – не потрібно боятися заходити в країну, укладати угоди.

Засновник Сiklum Торбен Майгаард раніше брав участь у спільних операціях з AVentures: у квітні минулого року вони брали участь в новому раунді інвестицій в українську компанію Coppertino, а також — в угоді з Augmented Pixels.

Мільярдер Сорос інвестував в новий фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, який буде працювати над фінансуванням українських компаній на етапі зростання. А Ukrainian Redevelopment Fund LP, який купив частку в Ciklum, став одним з якірних інвесторів нового фонду.

Датська компанія по розробці ПО Ciklum була заснована в 2002 році, зараз її український офіс — один з найбільших аутсорсерів країни. В українських офісах компанії працювало понад 2 000 осіб. У 2012 році Ciklum отримала інвестиції від Horizon Capital — зараз ця частка перейшла до нових власників.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?