Smart Atoms запустили масові продажі LaMetric.
1,027 views

Smart Atoms запустили масові продажі LaMetric.

LaMetric львівського стартапу Smart Atoms мав шалений успіх на Kickstarter в серпні 2014 року. Команда зібрала рекордні $ 370K і стала рекордсменом вітчизняного краудфандінгу.  Пристрої замовникам обіцяли доставити ще в січні 2015 року, але відправка затрималась на вісім місяців. Безпосереднє виробництво стартувало на початку осені, до цього український стартап разом із заводом працювали над удосконаленням прототипу.

Гроші на Kickstarter збирати це одна справа, а віддавати готовий продукт – зовсім інша. Рідко хто зі стартаперів дотримує обіцянки і поставляє продукт в потрібні строки. На даний момент також запущений масовий продаж розумного годинника LaMetric на офіційному сайті для всіх бажаючих.

Нагадаємо, LaMetric – це мультифункціональний доданий дисплей, який вміє відображати не тільки час, але і різну корисну інформацію: оповіщення з соцмереж і пошти, дані про погоду і навіть здоров’я користувача, завдяки синхронізації з додатками на зразок Google Calendar, CrossFit, Apple Store, IFTTT і т.д. У пристрій також вбудований таймер, секундомір і безліч інших функцій.

«Розробка продукту в хорошій якості зайняли більше часу, ніж ми очікували. Масове виробництво стартує в кінці циклу розробки, тобто 6-12 місяців продукт розробляють з заводом, а потім виходять на ринок», – пояснив AIN.UA Назар Білоус.

Українські гаджети випускають на китайському заводі Foxconn, тому самому, на якому проводить свою продукцію компанія Apple та інші технологічні гіганти. За словами Назара, пристрої доставлять всім замовникам, а також користувачам, які зробили замовлення на сайті проекту, однак він не розкриває кількість пристроїв першої партії LaMetric. Пристрої реалізують за ціною $ 179 за модель з живленням від розетки і $ 199 за модель на батарейках.

About the author

Admin


What are your thoughts?