Інноваційний тип освітлення у Wi-Fi-лампочках LIFX
1,334 views

Інноваційний тип освітлення у Wi-Fi-лампочках LIFX

LIFX – це абсолютно інноваційний тип ламп, якими можна управляти дистанційно через спеціальну програму, встановлену на смартфон. На сьогоднішній день, для інтерактивного використання LIFX-ламп, необхідний пристрій з операційною системою Android або iOS.

Інноваційний тип освітлення

Інноваційний тип освітлення

Управління світлом відбувається за рахунок бездротового з’єднання пристрою і лампи через Wi-Fi. Програма має низку корисних функцій. Основні – це налаштування кольору променів і керування яскравістю, а додаткові – сповіщення про нове повідомлення або виклик, функція спалахів для дискотеки, автоввімкнення ламп вранці (функція будильника) та ін.

LIFX забезпечує повний спектр кольорів. Як у свій час чорно-білі телевізори перетворювалися в кольорові HD-екрани, звичайна лампочка перетворюється в повноспектровий мультимедійний пристрій. Керування світлом забезпечує інтерактивний пульт управління у вигляді програми на телефоні.

Служать 23 роки

Служать 23 роки

Лампочки LIFX підходять не лише для будинку, але і для офісів, магазинів, готелів, кав’ярень і інших приміщень. Лампочка розрахована на 4.5 роки безперервної роботи, або 23 роки звичайного використання.

About the author

Admin


What are your thoughts?