11 бізнес-ідей, які можна почати втілювати в життя прямо зараз
1,758 views

11 бізнес-ідей, які можна почати втілювати в життя прямо зараз

Вам набридла ваша щоденна робота. Ви мотивовані і готові працювати дуже багато. Ви не проти ризикнути, якщо це приведе до приголомшливих результатів. Ви готові працювати самовіддано. Одним словом, у вас є все, щоб стати успішним підприємцем. Все, крім ідеї.

Пропонуємо кілька рішень для створення свого бізнесу. Вони не вимагають спеціальних знань і багато інвестицій. Читайте і дійте!

Студія для медитацій

Сьогодні центри для медитацій стають дуже популярними, скоро це буде практично новий вид спортзалу. Ви можете взяти приміщення в оренду, розмістити рекламу, знайти фахівця з проведення медитацій. Деякі підприємці навіть влаштовують класи з медитації в різних місцях і містах.

Консалтингові послуги

Кожній людині є чим поділитися. Напевно, і у вас є багаж корисних знань і досвіду, які ви можете передати іншим. Використовуйте цю можливість! Ви можете будувати свій бізнес в ролі консультанта. Подумайте, можливо, у вас є навички в якійсь сфері: бухгалтерія, комунікаційні навички, знання основ лідерства і спілкування та інше.

QA тестування

Компаніям, що створюють програмне забезпечення, потрібні люди, які могли б контролювати і управляти якістю процесу створення продукту. Так, ви можете робити таку роботу з дому і отримувати за це гроші. Але найкраще найняти когось, щоб сконцентруватися на більш важливих речах: залучення клієнтів та укладання угод.

Онлайн-аналіз інформації

У це складно повірити, але ще існують питання, відповіді на які не може дати навіть Google. І кожна людина, від адвоката до наукового співробітника, хоче отримати відповіді на питання, що цікавлять його питання. Якщо у вас є достатньо терпіння, щоб працювати з базами даних і здатності продавати свої послуги, тоді ви можете відкрити компанію, яка надає дослідницькі та аналітичні онлайн-послуги.

Віртуальний асистент

Всі ми дуже зайняті. Це правда. І хто допоможе нам впоратися з безкінечними потоками завдань і справ? Звичайно ж, віртуальний асистент. Ви можете допомагати клієнтам у всьому, починаючи від дитячих свят і закінчуючи секретними дорученнями. Якщо ви проявите себе добре в цьому напрямку і будете успішні, тоді бізнес буде тільки процвітати і наймати співробітників знадобиться вже вам.

Клінінгові послуги

Цей варіант заробітку теж гарний. Ви можете займатися подібним бізнесом самостійно або найняти персонал. Витрати на запуск такого проекту будуть невеликі. Єдиний нюанс, ви повинні намагатися зберігати своїх співробітників, оскільки плинність кадрів в цьому напрямку досить висока.

Вигул собак

Такий вид бізнесу запустити дуже легко. Напевно, ви знаєте людей, які працюють цілий день і потребують допомоги по догляду за домашніми вихованцями. Ви можете розвивати свій бізнес, пропонуючи дресирування собак, стрижку і інші послуги.

Догляд за газоном та прибирання снігу

Догляд за газоном – це не тільки підзаробіток для молоді, ви можете побудувати на цьому свій бізнес. Навесні і влітку пропонуйте стрижку газону, а взимку – прибирання снігу. У міжсезоння і перед святами, актуальними будуть послуги з прикрашання фасадів будинків.

Домашні продукти для гурманів

Давайте почнемо з святкових тортів. Всі ми знаємо, що торт, куплений в магазині, істотно відрізняється від приготованого вдома. Використовуйте цей шанс, якщо вмієте пекти кондитерські вироби. Якщо вам гарно вдається випічка чи барбекю, чому б не спробувати побудувати на цьому свій бізнес?

Еко-послуги

Багато компаній бажають мінімізувати шкоду, нанесену довкіллю, але не знають, як правильно це зробити, або ж у них просто немає часу на вирішення таких питань. Ви можете допомогти їм в цьому. Якщо ви цікавитеся охороною навколишнього середовища або еко-методами переробки сировини, чому б не допомогти іншим стати більш відповідальними?

Складання меблів на дому

Якщо ви любите працювати руками і щось збирати, тоді надання послуг зі збирання меблів можуть принести вам хороший заробіток. Багато хто просто не вміє збирати меблі і буквально ненавидять це невдячне заняття. Але якщо ви вмієте поводитися з шестигранним ключем, тоді – вперед!

About the author

Admin


What are your thoughts?