Petcube розпочав збір коштів на нові гаджети
1,149 views

Petcube розпочав збір коштів на нові гаджети

Український стартап Petcube оголосив про старт нової кампанії зі збору $ 200 000 на два нових продукти – Petcube Bites і Petcube Play. Це гаджети з камерами, за допомогою яких власники зможуть не тільки пограти зі своїми улюбленцями віддалено, але навіть погодувати їх. Про це повідомляє ain.ua.

Petcube Bites можна повісити на стіну, покликати до нього улюбленця через смартфон і натисканням на кнопку скомандувати пристрою викинути трохи корму для тваринки. Гаджет обладнаний камерою з роздільною здатністю 1080p і режимом нічного бачення. А ще автоматичним замовленням продуктів на Amazon, який спрацьовує, коли їжі в контейнерних залишається мало.Petcube Bites

За допомогою Petcube Bites власники можуть давати команди своїм вихованцям і чути їх. Також вони можуть записувати повідомлення, які будуть супроводжувати викид їжі з диспенсера.

Petcube Play – це наступне покоління всесвітньовідомого українського гаджета для домашніх тварин Petcube. Новий куб став більш компактним, лазерна указка стала точнішою.Petcube Play

Також Petcube Play обладнаний більш потужною камерою з роздільною здатністю 1080p HD, можливістю запису відео в режимі 24/7, чотирикратним зумом, двосторонньою передачею звуку, сповіщенням по звуку і руху і режимом нічного бачення.

Обидва продукти будуть поставлятися з тестовою підпискою на Petcube Care – нове хмарне сховище, яке компанія обіцяє запустити незабаром. Сервіс призначений для тих, хто хоче також використовувати гаджети Petcube в якості домашньої системи відео та аудіо спостереження.

About the author

Admin


What are your thoughts?