Вперед, назад дороги немає! 8 кмітливих стартаперів, які не побоялись ризикнути
3,060 views

Вперед, назад дороги немає! 8 кмітливих стартаперів, які не побоялись ризикнути

Ви думаєте, що ваш стартап мертвий? Вам не подобається ідея? Ви не можете знайти інвесторів? Звичайно, гроші це добре і більшість підприємців з цим погодиться, але є приклади успішного фандрайзингу від стартаперів які не побоялися ризику.

Шукайте спонсорів не тільки на внутрішньому ринку.

Коли американець Адам Ліонс запускав свій стартап The Zebra (пошуковик по компаніям автострахування), він прийняв рішення шукати інвесторів за кордоном, які по можливості вже мали успіх у розвитку подібного стартапу. Хто шукає той завжди знайде і Ліонс знайшов мільярдера з Англії Саймона Ніксона, який мав досвід з успішним стартапом Moneysupermarket.com.

Не зациклюйтесь

На початку 70-х Джей Джексон працював приватним детективом. Не маючи фінансової можливості розвивати свій бізнес, Джексон переключився на інший проект. Він взяв у кредит два автомобіля і в 1977 році запустив сервіс Лимузинів Джексона. На сьогоднішній день його компанія є найбільшою в Лос-Анджелесі і має більш 100 водіїв, які возять клієнтів преміум класу. Іноді слід розвивати те, диктує ринок.

Інвестори всюди

Find Me Gluten – це путівник безглютеновими ресторанами Остіна. Дарін Алперт перший зрозумів, що заклад Naked Pizza залучений для реклами путівника може стати чудовим інвестором. І після 20 листів і 20 хвилинної розмови Марк Кубан, власник Naked Pizza, погодився проінвестувати проект.

Інвестори на дитячому майданчику

Еббі Шиллер і Саманта Куртцман-Каунтер, гуляючи з дітьми, вирішили створити дитячу медіа кампанію The Mother Company. І відразу попросили інших батьків, які гуляли поруч, оцінити їхню ідею. В результаті багато хто зацікавився і вклав гроші в їх проект. За словами успішних матусь, вдалося зібрати 500 тисяч доларів.

Не забувайте звідки ви починали

Випускаючи в світ дитячу пляшечку Bare, яка допомагає видалити повітря з молока, Пріска Діаз вважала, що зібрати інвестиції в розмірі 75 тисяч доларів буде легко. Але стартап зазнав поразки. Пройшло три роки і Пріска прийняла рішення ще раз спробувати. Цього разу вона створила сайт стартапу, на якому було розміщено інформацію про пляшку. Таким чином їй вдалося зібрати 50 тисяч доларів на випуск першої партії товару.

Facebook в допомогу

У Білла Ганді є свого роду хобі – він ділиться історичними фотографіями в співтоваристві свого міста Аллегейні. Члени цієї спільноти цінували і поширювали фотографії міста, зроблені Біллом, які розповідали про історію Аллегейні. І коли Біллу прийшла ідея відкрити свою власну фотогалерею, президент ради Пітсбурга Дарлін Харріс написав йому і запропонував допомогу. Напевно, не потрібно пояснювати, як Харріс дізнався про бажання відкрити галерею :)

В честь дня народження

У 2008 році Синтія Керсі переживала розлучення. Борячись з депресією Синтія вирішила здійснити свою мрію – забезпечити кожній дитині право на освіту. Запросивши, всіх кого знає на своє день народження, Синтія попередила, що замість подарунків вона б хотіла отримати 100 доларів. На своєму святі вона пояснила, що хоче витратити гроші на організацію некомерційного фонду. На даний момент «Фонд нестримних» побудував 50 нових шкіл, в яких більше 6000 тисяч дітей отримали освіту.

Полюбіть вечірки

Одного разу в розпал вечірки Алекс Раппапорт почав розповідати про свій стартап. Його ідея полягала в створенні альбому освітніх пісень хіп-хоп напрямку. Більшість слухачів Алекса лише посміхалися, але один інвестор все-таки знайшовся. Блейк Харрісон, студент бізнес-школи допоміг створити проект Flocabulary, який переміг в категорії «соціальні проекти» і отримав приз в розмірі 5 тисяч доларів

About the author

Admin


What are your thoughts?