Максим Гринів з грою “Contre Jour” виграв iPad Game of the Year

Максим Гринів зі своєю грою “Contre Jour” виграв одну з найпрестижніших премій в мобільних іграх – “iPad Game of the Year”.

Гра розроблялась Максом від початку цього року 7 місяців, потім ще 2 місяці були очікування релізу, оскільки паблішер – Chillingo вирішив не запускати її в середині літа, а запустити поближче до “back to school”. Остаточно гра була запущена 24 серпня цього року, аккурат на 20-річницю незалежності України. Добавимо, що це була перша гра для iOS, що отримала номінацію на E3 від GameCriticsAwards.

iPad Game of the Year – одна з найпрестижніших премій в галузі розробки мобільних ігор. Вона вручається всього одній грі на рік.

Попередньо “Contre Jour” виграла “iPad game of the Year” в Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Голландії, Іспанії, Гон-Конгу, Індонезії, Японії, Малайзії, Філліпінах, Сінгапурі, Тайланді і Вьєтнамі.

Також Максим завоював звання “Людина Року” на всеукраїнській конференції розробників ігор Flash GAMM.

Upd. Contra Jour номіновано на найкращу гру 2011 року порталом IGN в категорії Мобільні ігри, підкатегорія – “Best Puzzle Game”. IGN – один з найбільших англомовних новинних і інформаційних сайтів, що висвітлюють тематику компьютерних ігор.

Мобільний додаток Instagram було визнано “iPhone App of the Year”

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com

  • http://watcher.com.ua/2011/12/13/daydzhest-ukrayinets-vyhrav-ipad-game-of-the-year-livejournal-vydilyv-300-tys-dlya-bloheriv-bestseler-pro-dzhobsa/ Дайджест: українець виграв iPad game of the year, Livejournal виділив $300 тис для блогерів, бестселер про Джобса | Watcher

    [...] України, Максим Гринів, виграв премію iPad game of the [...]

  • http://twitter.com/dSybarite boris

    Поздравляем.

  • http://lviv.gdg.org.ua/2012/09/09/lviv-mobile-development-day/ GDG Lviv » Lviv Mobile Development Day

    [...] Разом з тим існує достатньо незалежних розробників мобільних додатків та ігор. А українець Максим Гринів минулого року взяв престижну премію iPad Ga…. [...]