4 українські компанії в глобальному рейтингу найбільших аутсорсерів
1,081 views

4 українські компанії в глобальному рейтингу найбільших аутсорсерів

Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу IAOP (International Association of Outsourcing Professionals) 16 лютого представила оновлений рейтинг сотні найкращих аутсорсерів світу.

Торішній список для українського ринку практично не змінився. За підсумками 2014-го із сотні найкращих випала тільки EPAM Systems, але цьогоріч опитані IAOP експерти повернули компанію до рейтингу. Згідно з останнім дослідженням Dou.ua, у компанії працюють 4400 осіб, понад 800 із яких стали співробітниками EPAM тільки за останній рік.

Великі центри розробки програм в Україні також мають іноземні Luxoft і Ciklum. У першої кілька офісів у трьох містах країни й понад 3700 співробітників. У другої – близько 2300 співробітників у шести українських містах.

Для всіх перерахованих вище компаній – саме українські представництва є одними з основних у розробці. Наприклад, тільки в Білорусі штат EPAM більший за український. Третина співробітників усієї Luxoft працює в київському, одеському та дніпропетровському офісах. Основна частина співробітників Ciklum перебуває саме в Україні.

Також в Україні відкрито дрібніші представництва декількох глобальних гравців: Intectics, TEAM International Services і Softjourn. На трьох у компаній понад 500 співробітників, офіси розташовані в Києві, Харкові, Львові та Івано-Франківську.

До глобального рейтингу найбільших аутсорсерів цьогоріч знову потрапили чотири українські компанії – SoftServe, Eleks, Miratech і Sigma Software. На сьогодні SoftServe – один із лідерів аутсорс-ринку у країні. У компанії працюють трохи менше 4 000 осіб, офіси відкрито в семи містах України. На відміну від іменитих конкурентів, SoftServe поки не торгується на американській біржі. А втім, це не заважає компанії зростати на кілька відсотків на рік. Зараз один із напрямів розвитку компанії – product development services: перехід від звичайного аутсорс до виконання завдань повного циклу.

Також до списку IAOP знову увійшли Eleks, Miratech. В обох компаній понад 800 співробітників, кілька офісів в Україні та світі. Крім аутсорсу, компанії активно створюють і продають власні розробки іноземним клієнтам. Цього року до списку також включили Sigma Software (входить до складу шведської групи Sigma). Компанія налічує приблизно 800 співробітників, штаб-квартиру має в Харкові.

Нагадуємо, що 26 березня 2016 року у Львові відбудеться конференція Lviv Outsourcing Forum 2016 “Неперервні зміни – адекватність ринку”, яка збере власників та топ-менеджерів IT-аутсорсингових компаній розміром від 20 до 800 працівників. Lviv Outsourcing Forum – цикл щорічних конференцій з 7-річною історією. За попередні роки було проведено 8 конференцій, котрі завжди збирали активну частину індустрії аутсорсингу в Україні та слугували майданчиком для обміну досвідом та обговорення “болючих” проблем.

(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?